Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преносима батерия PRODA
#1

Имам преносима батерия PRODA 6000mAh, ще я използвам за LG G3, та въпроса ми е колко време трябва да се зарежда батерийката ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Преносимата батерия ? Най-добре оставяш си я вечер на заряд и на сутринта, ще си е на 100% заредена.
Цитирай
#3

(2015-12-30, 20:55:51)LG G3 написа:  Имам преносима батерия PRODA 6000mAh, ще я използвам за LG G3, та въпроса ми е колко време трябва да се зарежда батерийката ?

Ако я зареждаш с зарядното на G3-ката, ще я напълниш за около 4 часа.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#4

Извинявам се, че използвам темата на колегата, но мисля че е уместно. Някъде в темите срещнах, че някой си е прецакал батерията на телефона от зарядно в колата и се наплаших, та моят не смея да го зареждам с нищо друго, освен с неговото си зарядно. Въпросът е - това е единичен случай ( от самото зарядно или самият телефон ) или наистина не е хубаво да се използват чужди зарядни, въпреки че не знам какъв може да е проблемът при положение, че волтажът за тези зарадни си е стандарт.. !?  Мисля, че така зададен въпрос касае и преносимите батерии.
Цитирай
#5

По принцип се проверява с уреди за реалния волтаж, но колкото по малко милиампер/час по-добре за батерията. Високите милампери можи да я унищожат.
Стандартното е 1.8А импулсно тоест за час и 40 50 минути трябва да я зареди тези 3000 милиампера.

< LG G3 Titan 16 GB Marshmallow 6.0 >
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)