Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi note 2 vs Lenovo K3 Note
#1

Колеги, отдавна не съм пускал подобна тема.
Предстой ми избор на един от тези два модела, помагайте.
Характеристиките са ясни, но друго ме вълнува: температура, оптимизиран софтуер с възможно по-малко лаг и повече опции, камера..
 
Xiaomi Redmi note 2 vs Lenovo K3 Note, вие сте.. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi-то Smile
Цитирай
#3

+1 за Xiaomi и аз.Smile

 
Цитирай
#4

Само не ми е ясно, на Xiaomi 8-те ядра едновременно ли работят?
Цитирай
#5

@RoboCop, не, а случайно вече да има такива приложения, които изискват това?Smile

 
Цитирай
#6

Аз прочетох че могат да работят заедно 8-те всяко на по 2GHz
Цитирай
#7

С две ръце за Хайомито.Въобще не се чуди.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#8

А дали да не си взема направо Xiaomi Redmi Note 3 Prime.
Цитирай
#9

Може, взимай направо. Прайма е на нивото на флагман

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Само ме притеснява това с оправянето на софтуера да може да работи с Google play, трудно ли е..
Цитирай
#11

Кажи му на китаеца да ти ги качи тогава и нямаш проблеми.
Цитирай
#12

Пред дилема съм кой от тези двата да си закупя. Казвате, че Xiaomi е по-добрия избор, но може ли да кажете с какво точно е по-добър освен с процесора може би. Леновото ми е доста по на сърце като марка и по известно ама все пак ако другия е по-добър бих взел него все пак цените са сходни та за това, ако може да ме насочите към един от двата.
Цитирай
#13

Качество на дисплей , качество на камера , качество на софтуер , бързина ....и още и още...
+1 за Хиаомито
Цитирай
#14

Тогава май нещата са ясни ще се взима Xiaomi и това е то.
Само едно последно питане как са нещата откъм батерия и SAR стойности кой има предимство и какво да изискам от продавача да ми бъде инсталирано или премахнато, че не ги разбирам много много. Трябва да е международна версия така ли се води, да има БГ меню, коя версия трябва да е и там с Google Play как стоят нещата?
Цитирай
#15

Рома можеш да си смениш по всяко време от сайта им ,би трябвало да дойде с гугъл плей , ако не слагането е лесно , така че поръчвай смело
Цитирай
#16

Всичко е добре ама нещо почнах да се заглеждам по Redmi Note 3 има ли смисъл да се дава малко по-голяма сума за него в смисъл превъзхожда ли го с нещо кой знае какво съществено, че да си струва?
Цитирай
#17

Само батерия и дизайн
Цитирай
#18

Бих ти препоръчал и Redmi 3 (ако те устройва размера -5" ) ще се изкефиш на дълготрайна употреба от към батерия Wink Тоя път са уцелили с това енергийноефективно процесорче , а и лети отвсякъде
Цитирай
#19

Аз все още съм в търсене и както писах по-горе се бях насочил към тези двата: Lenovo K3 Note, Xiaomi Redmi note 2, но сега се загледах и в този - ASUS ZenFone Max ZC550KL (най-вече заради яката батерия от 5000Mah). Та кой от трите (или друг) бихте ми препоръчали? Бюджета е около 300 и държа дисплея да е 5.5 и батерията да е по-издържлива.


Харесва ми също и Xiaomi Redmi Note 3 ама ми е още скъпичък и едва ли ще му падне толкова бързо цената.
Цитирай
#20

Аз съм за Xiaomi-то, направо ще ти кажа, Lenovo го изключвай като вариант... Понеже гледам че си писал че те вълнува: температура, оптимизиран софтуер с възможно по-малко лаг и повече опции, камера, а с Lenovo точно тези проблеми ще откриеш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)