Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Prestigio Muze D3
#1

искам да си взема нов смартфон, гледах новия Prestigio Muze D3, според вас заслужава ли си и дали някой от вас вече го притежава,за да изкаже мнение, изобщо марката заслужава ли, в смисъл дали са надеждни телефоните, защото на марки не робувам, абе изказвайте мнение аз накрая ще с преценя
Цитирай
Аксесоари
#2

@ppbambucha, RAM 1gb, ROM 8 gb. Като цяло препоръчвам друга марка.Smile

 
Цитирай
#3

аз не разбирам от памет, какво ми препоръчваш

аз не разбирам от памет, какво ми препоръчваш
Цитирай
#4

Ами препоръката вече зависи и от бюджета.Smile

 
Цитирай
#5

по принцип не съм човек, който отдава голямо значение на телефоните, просто искам да снима добре и да е достатъчно бърз, за да сърфира в нета, не съм запалянко по игри; по отношение на парите максимум 300-350 бих дала за един телефон;не разбирам от памет, обясни ми защо е толкова важна, но мисля, че всичко ще ми се стори по-добро в сравнение със сегашния ми ZTE Blade 3
Цитирай
#6

@ppbambucha, в случая, че има игри, музика или снимки или много приложения тя в един кратък момент просто няма да стига.  От тези 8gb за потребителя едва ли ще има повече от 6gb например. Едиствено спасение в случая ще е карта памет, но не всичко може да бъде прехвърлено там без допълнителни манипулации по телефона.Smile

 
Цитирай
#7

добре, разбирам те какво ми казваш, но телефоните с повече памет са много по-скъпи, а аз не мога да си го позволя. Харесала съм си Lenovo s60 въпреки, че ми идва малко скъпичък, но мога да си го позволя. За него какво ще кажеш или просто ми предложи друг модел, който да си заслужава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)