Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка през Steam
#1

Здравейте.Трябва ми някой който иска да купи нещо от стийм ,и да му го купя аз,а той да ми плати през EasyPay или нещо такова.

Това го правя ,защото по празниците си взех CS:GO ,но през друг човек който ми го прати като подарък.Проблема е там, че не е отчита че съм го купил аз и реално немога да се възползвам напълно от фукнцийте на steam,като да добавям приятели,да купувам и продавам неща и т.н Smile

XPERIA XA
Аксесоари
#2

Няма ли Cashterminal наоколо? Вкарваш си 10 кинта и се отключва всичко.
#3

Трябва да направиш покупка от собствения си акаунт, за да ползваш всички екстри, които Steam предлага.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#4

Ами точно ,че вече съм си купил играта,а пари за скинове или друга игра не ми се дават.

XPERIA XA
#5

Вкарай си 5 евро в акаунта и след това ще се отключи всичко, но трябва да изчакаш 30 дни. Wink

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
#6

Най-евтиният вариант и лесен е да си купиш нещо за по малко от 1 левче от Team Fortress 2 или CS:GO(не съм сигурен за cs-а).

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



#7

(2016-01-02, 21:15:19)krasimiretov написа:  Най-евтиният вариант и лесен е да си купиш нещо за по малко от 1 левче от Team Fortress 2 или CS:GO(не съм сигурен за cs-а).

Глупости на търкалета ! Запознат ли си въобще ?

Ето малко полезна информация за лимитиран акаунт, как да го отключиш и какво да направиш.

П.С. както казах вкараш 5 евро или си взимаш игра за 5 евро и си готов Wink

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
#8

Както си мислех,просто не ми се даваха 10 лв за виртуални глупости,а да се възползвам от някой който иска да си купи нещо.Мерси за инфото Smile

XPERIA XA
#9

Все пак можеш да купиш на някого игра за 5 евро и да му я гифтнеш, акаунта пак ще се отключи. Проблема е, че трябва да чакаш.
#10

А парите трябва ли да се изхарчат? Не съм сигурен, но мисля че само трябва да се вкарат в акаунта, не е нужно да се харчат.

Samsung Galaxy S4
#11

Не, не е нужно.
#12

(2016-01-03, 20:33:19)diw4k написа:  Както си мислех,просто не ми се даваха 10 лв за виртуални глупости,а да се възползвам от някой който иска да си купи нещо.Мерси за инфото Smile

Типично мислене на 90% от българите. "Аз за софтуер, windows и игри пари няма да давам.. нали ги има в замунда" 

Както и да е. Пич.. или си стой с ограниченията или си вкарай 5 евро. Не е нужно да ги харчиш остави си ги в профила и това е. 
Вариант две - намери си някой авер, който иска да си купи игра .. нека ти даде парите ти му я купи, като gift и му я изпрати след това. Win-win

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
#13

(2016-01-04, 02:39:11)zv3rA написа:  Типично мислене на 90% от българите. "Аз за софтуер, windows и игри пари няма да давам.. нали ги има в замунда" 

Както и да е. Пич.. или си стой с ограниченията или си вкарай 5 евро. Не е нужно да ги харчиш остави си ги в профила и това е. 
Вариант две - намери си някой авер, който иска да си купи игра .. нека ти даде парите ти му я купи, като gift и му я изпрати след това. Win-win

Като типичния българин ,"пич",както обясних,просто не разполагах с пари в картата,за това ги преведох на друг човек който да купи играта вместо мен,ТОЕСТ съм я купил аз.Просто лаптопа ми е слаб,не виждам друга игра която може да подкара или да ме заинтригува ,а за онлайн простоий от рода на скинове и т.н да давам пари - абсурд.А точно това искам да направя,вариант 2 Smile

XPERIA XA
#14

CS GO на лаптоп..... и то слаб....... гуд лък

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
#15

(2016-01-04, 02:39:11)zv3rA написа:  Типично мислене на 90% от българите. "Аз за софтуер, windows и игри пари няма да давам.. нали ги има в замунда" 

Както и да е. Пич.. или си стой с ограниченията или си вкарай 5 евро. Не е нужно да ги харчиш остави си ги в профила и това е. 
Вариант две - намери си някой авер, който иска да си купи игра .. нека ти даде парите ти му я купи, като gift и му я изпрати след това. Win-win


Типично мислене на 90% от българите. Във въпроса се пита - що ли? Как германци, белгийци и тн. могат да си купуват - българина не може да си позволи, питал ли си се?
#16

Аре всички станахте анализатори на всичко българско. Като гледам колегата diw4k не е закъсал за пари, а просто не му се дават, както той сам се изрази.
И без това темата си беше за ключ още от средата...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)