Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет mi4 или mi4c
#1

Здравейте,
   имам нужда от следния съвет. Колебая се между Xiaоmi mi4 i mi4c. За мен по-добрия хардуер и по-бързата работа на телефона са водещи. В този аспект mi4c е по-добрия телефон или поне се представя по-добре в повечето бенчмарк тестове. Основното ми притеснение е дали има бъгове и дали ще има достатъчно ъпдейти, като например новия андроид, нови MIUI и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#2

@milen___, както всеки нов модел може и този да страда от "детски болести" в началото, но с течение на времето ще бъдат оправени със следващи ъпдейти.  Откъм поддръжка няма притеснения, след като по-старите модели, като MI3, MI4 все още получават и ще получават актуализации на този етап.
И малко сравнение :
Xiaomi Mi 4c vs Xiaomi Mi 4i vs Xiaomi Mi 4
https://www.youtube.com/watch?v=QOnKr3s-VSk

 
Цитирай
#3

и аз доста се колебая между ми4, ми4ц и редми ноте 3
недостатък на Mi4 е че е с 16гб сторидж. Много зависи за какво ще го ползваш
Цитирай
#4

@the_scouser, и кое му е недостатъка? Взимаш си версия с 64gb.Smile

 
Цитирай
#5

@NoMaD, няма откъде да се намери 64гб версията
Цитирай
#6

@the_scouser, оферти много, ето една : http://www.alibaba.com/product-detail/XI...120.hsOl5x

 
Цитирай
#7

Аз съм с Mi4.за мен няма по-добър телефон.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#8

за Mi4c мисля че няма мултиром, защото се продава само в Китай.
Цитирай
#9

Ми4це има мултиром. Телефона е страхотен. Камерата е малко куца, но това е белег на всички сиомита.
Работи супер мазно, никакви проблеми. Интересното е, че след около седмица зацикля малко и след рестарт се оправя. Други забележки към телефона нямам.
Според мен ми4це е правилния избор. 32 гиги версията.

Choosing...
Цитирай
#10

@Sloona, не знам за кои "..всички сиомита.." става въпрос - при мен камерата работи перфектно.

 
Цитирай
#11

Камерата не снима задоволително за мен. Ти си луд фен, така че не очаквам да разбереш.
Да кажем, че за парите си са супер, но до там.

Choosing...
Цитирай
#12

И двата са добри. Тук вече зависи от теб. Като цяло сега Mi4 е флагман и може да се възползваш спокойно от всички ъпдейти, актуализации и аксесоари за него. Разбира се хардуерът тук е различен, но мисля, че MI4 се справя също толкова добре, въпреки измамните за мен benchmark тестове.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)