Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

телефон до 300-350 лв
#1

Здравейте! предложете ми телефон, който да си заслужава, да струва не повече от 300-350 лв., на марки не робувам, най-важно е да ми върши добра работа, ще съм доволна, споделите с какъв смартфон сте в момента и дали сте доволни, за да мога да се ориентирам. Игри много не играя, но държа да прави хубави/прилични снимки и да сърфирам в нета безпроблемно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Meizu M2 Note
Цитирай
#3

(2016-01-03, 10:55:24)ppbambucha написа:  Здравейте! предложете ми телефон, който да си заслужава, да струва не повече от 300-350 лв., на марки не робувам, най-важно е да ми върши добра работа, ще съм доволна, споделите с какъв смартфон сте в момента и дали сте доволни, за да мога да се ориентирам. Игри много не играя, но държа да прави хубави/прилични снимки и да сърфирам в нета безпроблемно.

Колко голям?
Нов или втора ръка?
Правоъгълен или заоблен?
Селфи?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Xiaomi redmi note 2

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#5

до 5 инча, да не е втора ръка, бял по възможност и най-вече с добри характеристики
Цитирай
#6

Idol 3 4.7
Цитирай
#7

Meizu M2 примерно.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#8

Meizu M2  се разминава с това изискване: /но държа да прави хубави/прилични снимки /Посредствена камера. Директно сравнявам Meizu M2 на приятеля и от 10 дни имаме Samsung Galaxy J5.До момента всичко е полза на J5.В интернет има достатъчно независими ревюта.

Chinese Commission for Consumer Protection
Цитирай
#9

Motorola Moto G (3rd gen) с камера на сони е
Цитирай
#10

Huawei P8 Lite може да се намери с остатъчна гаранция и в добро състояние за около 300лв.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#11

(2016-01-03, 14:28:47)ppbambucha написа:  до 5 инча, да не е втора ръка, бял по възможност и най-вече с добри характеристики

Samsung-Galaxy-J5 ,Амолед дисплей,страхотни цветове,предна светкавица,батерията държи 3 дни. Ето тук мненията на комшиите гърци.вляво има 65 мнения преведете си ги с гугъл.

Chinese Commission for Consumer Protection
Цитирай
#12

Според мен Redmi Note 3 е перфектен, но от друга страна за сега е само китайска версия и като цяло ще има някои ограничения от към ромове и може би обслужване в нашия регион. Бих ти препоръчал да избираш м/у него и Xiaomi Mi4 - също един уникален телефон, все още флагман, с камери на сони и прекрасна комбинация м/у софтуер и хардуер.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)