Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Обектив за смартфон
#76

ЦЪК

Като цяло нещо не ми харесва качеството. Може да врътнете и напред да видите от друг ъгъл, но фокуса доста очевидно бяга. Трябва ли да е спрян при снимка, щото нали уж самата леща трябва да фокусира сама. Снимките са при пуснат фокус.
Цитирай
Аксесоари
#77

Добре са. Аз не спирам фокуса, а виждам, че и при теб фокуса е само в центъра, явно зависи колко е голяма лещата на телефона или ceclii стаква снимките с различния фокус, затова целите са на фокус.. не знам.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#78

На Rad0slaw по-назад в темата също е с една снимка, но пък фокуса е равномерен...
Цитирай
#79

Онези "телескопи", които се слагат на телефоните, могат ли да докарат dslr ефект, примерно снимаш човек и да замаже отзад, понеже като се приближи с някаква камера и фокуса е на обекта отзад е добре размазано, както и с обектив 55-200 ако си по отдалече и приближиш човека background defocus-а е супер, та се питам дали с тая джаджа може да се постигне нещо подобно ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#80

А някой ползвал ли е на Сони обективите със Сони телефон?
Цитирай
#81

Аз само съм ги виждал, доста са хубави но ценатс беше сериозна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)