Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да включа Xperia Ion
#1

Здравейте, скъса ми се лентовия кабел за бутона за включване и сега не мога да включа телефона за да искарам информацията, някакви идей?

http://m.youtube.com/watch?v=7QD9vRlxQ_E Така го оправих, а гадното беше че не му се маха кабела и се наложи да го разглобя.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Навярно отстраняване на хардуерния проблем е решението, защото всеки един начин за активиране на устройството, било включване, принудително рестартиране, поправка на софтуера или префлашване, включва използването на този бутон или комбинация от бутони, непосредствено свързани отново с него.
Не съм сигурен, вероятно и този модел трябва да има някъде миниатюрно червено копче, с което да може да се направи рестарт на телефона, като обаче не съм убеден, че това ще го накара да стартира операционната система или просто служи за моменти, в които телефона е блокирал и с натискането на същото, просто изключва телефона, а в последствие е необходимо именно стартиране с бутона за включване, дефектирал при теб.
За друг вариант не се сещам за сега.

П.П. Това с добавения клип в поста ти, е интересно решение, за което не се бях сетил. Добре е, че все още се намират телефони, на които батериите им могат да се вадят. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Нямаше такова копче "червено" ама батерията ме измъчи, между другото от сони ме изненадоха, когато включих телефона ми изписа че микрофон,вибрация и задна камера липсват, което ме доведе до логиката че телефона знае че ги няма защото бях откачил целия гръб. А там са и изброените части и като сенопитах да включа камерата ме предупреди че няма закачена камера и микрофон и след като му дадох ок пусна предната камера което ме изкефи, а на вибрация вади еррор че, цитирам "Няма частта за вибрация, моля закачете я и опитайте пак. Мн.добре написан софтуер от сони, браво.

Съжалявам ако има правописни грешки, не е от незнание.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)