Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola G3 gen, Alcatel Pop Star или Xperia M4 Aqua
#1

Здравейте приятели,дойде момента да сменя стария си телефон с нов смартфон. 
Клиент съм на теленор и от там ми предлагат да преподпиша договор за 2 години и смартфон сони експериа м4.
Колебая се за този телефон,чета някой отрицателни отзиви за този телефон относно недостатъчна памет и други недостатъци....!?
За това ви питам дали е удачно да си вземам такъв телефон или трябва да се насоча към друго устройство ?
Благодаря Ви  предварително за помощта приятели
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако има 16ГБ версия - вземи нея и решаваш може би единствения проблем на този телефон...
Цитирай
#3

Не, няма 16ГБ! Моят М4 го взех със същата оферта -Теленор, 2 години договор. Телефонът е добър и малкото памет е нещото, което дразни и ме занимава с доста честичко чистене на кеш - меш и всичко възможно с цел освобождаване на още памет! :-)
Цитирай
#4

Скоро предстои ъпдейт до Android 6.0 и там проблема с паметта би трябвало да бъде решен, ако това ще ти помогне при избора ти, успех.
Цитирай
#5

Благодаря Ви за бързите отговори приятели,но все още се колебая  коя марка да избера !? Много хора,които ползват този модел на Сони  се оплакват от нагряване на телефона при разговори и разбира се недостатъчна памет,като някои дори и стигат и по далеч и заявяват че това е най лошия модел на сони :Sad
Какво мислите евентуално за следните модели телефони motorolla g3 gen и alcatel one touch pop star ?
Благодаря Ви за отделеното време Smile
Цитирай
#6

Трудно ми е да дам обективно мнение за телефон, който вече съм взел! Всеки си хвали своето... :-)
Направи си лично проучване и прецени сам! Нета е препълнен с информация. Да нагрява, но изгарания не съм получил. ;-) Аз се колебаех между Samsung А5, HTC Desire Eye и сонито.
Голям плюс за мен беше неговата водо-прахо издръжливост за това, че го ползвам при бягане за музика и проследяване... Очакванията са, че новия андроид 6 ще реши неудобството от малкото памет на телефона! Спрямо телефоните между, които избираш мисля, че е безспорен фаворит=
Цитирай
#7

Дай точен бюджет и изисквания към телефона за да получиш добри предложения.
От Аlcatel one touch pop star бягай далече, най-зле е от посочените от теб ГСМ-и.
Цитирай
#8

Moto G със сигурност, M4 в началото е цвете, но от личен опит мога да ти кажа, че след това идват проблемите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)