Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P9 официално представен
#26

Моделът P9 ще бъде официално представен на 09/03 в Берлин, а за 16/03 не насрочена пресконференция в Китай.

   
Цитирай
Аксесоари
#27

Надявам се и Р9 Мах вариант да покажат. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#28

Типичен за Huawei дизайн и нищо общо с изтеклите по-рано "скици", показващи нещо съвсем различно:

   
Цитирай
#29

Тази черна лента при камерата явно ще им бъде запазена марка от тук нататък. Да се вижда отдалече кой е телефона. Big Grin

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#30

Добре изглежда....Smile

   
   
   

(2016-02-26, 21:52:52)ronnie72 написа:  Надявам се и Р9 Мах вариант да покажат. Smile
Да, ще има, но цената отиде на... $600...Приблизително... Smile

   
Цитирай
#31

Представянето на модела P9 се отлага за неопределено време....Като причина Huawei изтъкват "технически проблеми"  с двойната камера!
Цитирай
#32

06/04 е новата дата за представянето на P9:

   
Цитирай
#33

Сега писледно знае ли се, че ще е с 6гб рам или?

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#34

А де? Ти кажи.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#35

Не!  4 GB ще е... Smile
Цитирай
#36

P9 ще бъде снабден с камери на Leika.

   
Цитирай
#37

Туй Leika да не е китайски гаражен аналог на Leica - сигурно е трепач.
Цитирай
#38

Дано грешката е правописна и да е Leica, а не Leika Big Grin
Все още ми се намира едно Sansuns Arnani Big Grin
Ами, доста RAM, да се надяваме на добър (дори отличен софтуер) и още по-добри ъпдейти след това. Дизайна на у-вото ми харесва, интерфейса им е готин.
Цитирай
#39

ПРАВОПИСНА ГРЕШКА!!!!!!!!!! :SmileSmile 

Да се чете Leica!!!!!!!
Цитирай
#40

Най-вероятно ще има четири варианта на модела - P9 Lite, P9, P9 Pro, P9 Max. Дисплеи между 5.2 и 6.2 инча. Pro и Max ще са с новия Kirin 955 процесор. Big Grin

http://www.mobipicker.com/huawei-p9-pric...-variants/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#41

Меси е новото рекламно лице на Huawei... Smile

   

Сумата, която Меси ще получи е между € 5 и 6 млн.... Smile
Цитирай
#42

Мдаа, от петък е факт договорът между Huawei и Меси. Smile
                                                                 
       

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#43

Дали пък не е искал да го заснемат ?Smile

   
Цитирай
#44

Ама и черните "рамки" около дисплея не са никак малки.... Тези какви дисплеи използват??? Smile

   
Цитирай
#45

Рамките са по-големи от тези на ксиомито

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#46

Huawei ще представи телефон с Edge-дисплей през втората половина на годината....Според анализатора @Sun Changxu , вероятно това ще е наследникът на Mate S и ще е под името Mate S2...Smile

   

Sorry, че използвам тази тема, но не искам да отварям нова само заради един слух.... Smile
Цитирай
#47

Вероятната дата на, която телефонът ще бъде пуснат в обръщение е 16/04!

   
Цитирай
#48

Всъщност  продажботе на телефона в Китай ще започнат на 15/04.....Ако изобщо някой го вълнува това....Smile
Цитирай
#49

Лайв линк има ли?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#50

С нетърпение очаквам семпли от тази камера. Възможно е да избият рибата с този модел.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)