Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рожденни дни на контакти - формат на дата !!
#1

Здравейте,

За много години на всички Smile. Живи и здрави.

Търсих във форума - има теми но не и за това което ме интересува мен. Искам да си въведа рожденни дни, годишнини и разни други важни дати свързани с даден контакт. Ако опитам и вкарам рожденния ден през телефона - трябва да въведа ДЕН, МЕСЕЦ и ГОДИНА !!! До тук добре - въвеждам всичко - но на някои контакти - не ми прехвърля събитието за следващи години. Искам да въведа само дата и месец - и то да си ги прехвърля за всички следващи години. 

Ако опитам да направя всичко това в Gmail - подразделението с контактите (на компютър) - мога да въведа рожден ден но ми изписва само празно поле да въвеждам. Никъде няма указано какъв трябва да е формата dd.mm.yyyy - или нещо от сорта. Гледам как ми излизат вече въведените които съм въвел през телефона и излизат така : April 06, 2016. Други са --04-06 - или нещо от сорта. Идеята ми е да въведа ден и месец и то да си ги прехвърля автоматично за всяка следваща година. Има ли как да стане това през компютъра - за да не си играя 1 по 1 на телефона ? И изобщо какъв е правилния формат ?

Мерси предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен излизат така: 10 август 2000 г.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)