Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво мога да пробвам при микрофония?
#1

Имам Sony Xperia Z5 Compact на няма и месец и от няколко дни хората с които говоря се оплакват от микрофония. Няма значение дали съм превключил на високоговорител или не и няма разлика ако сменям силата на звука по време на разговор, микрофонията е една и съща. Има ли нещо, което мога да пробвам преди да го карам на сервиз, че само този телефон е с nano sim.
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен си за сервиз, ако е гаранционен телефона още по - добре.
Ако искаш пробвай с друга сим карта
Също пробвай микрофона с някоя програма за гласов запис и проведи разговори по вайбър. Ако пак прави така, сервиз.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Виж дали случайно не създаваш някаква акустика около микрофона. Става дума за някакъв обем който оформяш по някакъв начин с шепата си, яката си или нещо друго в комбинация с корпуса на телефона. Телефонът отварян ли е, да не би да има нещо вътре?

Doogee S30
Цитирай
#4

По вайбър уж няма микрофония, обаче другия човек ме чува много слабо. С програмите за запис на глас си се чувам нормално, обаче проблема не е как се чувам аз, а че този с когото говоря чува себе си. Хващах телефона по различни начини, не е това. Също не е отварян въобще.
Цитирай
#5

Явно е такъв телефона. Това не е микрофония. При микрофонията става самовъзбуждане в следствие на ПОВ между високоговорителя и микрофона и се чува ужасно пищене.

Doogee S30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)