Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за музика от тубата, или вбокс
#1
Question 

Има ли вариант, да си пусна плеѝлиста от ютуб, след това да го оставя в бекграунд и примерно да си играя на някоя игра, да си пиша нещо на уърд, или да правя каквото и да било друго на телефона, като в това време музиката да си върви през тубата в бекграунд?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Аксесоари
#2

Добър въпрос! Аз като шофирам и си пусна някой клип от ютуб, заключа телефона и спира да свири..... Ако има вариант да се промени някоя настройка за да не спира клипа, моля споделете.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
#3

Има xplosed модул който позволява да гасиш екрана или да ти върви в бекраунд. За целта ти трябва руут, след това инсталираш xplosed.apk и от модулите търсиш нещо от сорта на youtube player или нещо такова беше... И спираш актуализацията на youtube! Tummenupp

| Phone: HTC M8 Silver | ROM: Stock| Status: Rooted | BOOTLOADER: Unlocked
#4

Ето един вариант: YouTube background Background Tube
Друг вариант: Og YouTube http://ogmods.net/home/ogyoutube?ref=xda&tab=Download
#5

Браво, това работи без xposed и root Smile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#6

Напишете в Google Play - Youtube background има мн.приложения

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#7

Разбира се, че има Big Grin иска се обаче руутнат телефон + Xposed Framework. Има модул който позволява на YouTube да работи на background, но не съм го пробвал и не знам дали все още се поддържа и работи. Също ползвам аз и awesome pop-up video. Така мога да ползвам messenger, Facebook и да гледам клипове от YouTube.
#8

Решение е намерено, край с дискусията, а и има раздел "ПРОГРАМИ" за тази цел!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)