Анкета: Кой телефон е най-удачен избор за телефон до 500лв. - Нямате права да гласувате в тази анкета.
SONY M4 16GB
44.44%
4
44.44%
huawei p8 lite
55.56%
5
55.56%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SONY M4 16GB vs HUAWEI P8 lite или нещо друго.
#1

Здравейте, стария ми телефон се опита да поплува и се удавии. Време е за неговия заместник. Дилемата ми е какъв да бъде той.  Харесвам Р8 lite, но в него ме притеснява малката батерия. Сони м4 ми харесва освен малкото вградена памет и затова съм се насочил към версията с 2 сим карти и 16 гб памет.  Изискванията ми за нов телегон са да има 2гб рам, екран около 5 инча- може малко отгоре или отдолу. Батерията му да издържа ден умерено ползване (смятам че 5 часа екран са добре) и май това са ми изискванията. Ако имате предложения и за други модели ще се радвам да ги чуя. Бюджета е около 500 лв. Не искам да е втора ръка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Смятам, че може да ти хареса Meizu M2, защото е 5 инча и цената му е между 230 и 260 лева.
Xiaomi Mi4i и Mi4c и Mi4 са под 500 лева. Хубави телефони.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#3

Вземи си едно Xiaomi и си готов - кеф ти поддръжка, кеф ти актуален хардуер. Лично бих ти препоръчал Redmi Note 3 или Mi4. Пък ако си роб на марките, вземи си p8 lite, но на характеристики и представяне е в пъти надолу спрямо Xiaomi.
Цитирай
#4

Meizu M2 (малкия този който е 5 инча) ми хареса на вид, погледнах няколко ревюта и ми хареса. Скоро го поръчвам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)