Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся ROM
#1

Значи търся ROM ,който е бърз,стабилен и не харчи много батерия ,искам да има Viper4Android и да е debloated общо взето да е лек и да не използва много батерия ,че това ми е основния проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей човек,аз съм с този http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...e-t2994680 и съм доволен,батерията я щади,а и е доста бърз което за мен е най-важното.Според мен докато поне не изпробваш 10/15 рома няма как да знаеш кой е бил най-полезен за теб.

nokia n900,note 3(n9005)
Цитирай
#3

Мерси за предложението вчера и аз разгледах няколко РОМ-а и се спрях на Phronesis ROM v4.1 ще го видя как се държи и ако не ми хареса ще пробвам твоя .
Цитирай
#4

(2016-01-07, 21:51:10)stanimir_9898 написа:  Мерси за предложението вчера и аз разгледах няколко РОМ-а и се спрях на Phronesis ROM v4.1 ще го видя как се държи и ако не ми хареса ще пробвам твоя .

Phronesis 4.1 е 6 точки в комбинация с idle kernel ;Wink  http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...st64011257


Цитирай
#5

(2016-01-07, 09:54:44)nokiabot написа:  Здравей човек,аз съм с този http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...e-t2994680 и съм доволен,батерията я щади,а и е доста бърз което за мен е най-важното.Според мен докато поне не изпробваш 10/15 рома няма как да знаеш кой е бил най-полезен за теб.

Здравей колега, с кой кернел използваш рома? Има ли нещо което не работи? Как е камерата, стокова ли е? Ще съм благодарен на тези отговори понеже от няколко дена се каня да го пробвам Smile Поздрави!

Samsung Note 3
Цитирай
#6

А дрейн от Google Play services при мобилен нет забелязва ли се при 5.1.1 къстъмите питам и за двата споменати в темата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Здравей,в арома инсталера автоматично се маркира civato-kernel,използвам ноте 3 камера,за другите не съм пробвал,писалката си признавам не я използвам,дали нещо не функционира правилно,няма начин да няма,все пак е софт от ноте 5,не знам точно какво те интересува в този ром колега @djdaniel.Rado_8 не ползвам мобилен нет,иначе веднага бих ти отговорил

nokia n900,note 3(n9005)
Цитирай
#8

Благодаря, това е достатъчно Smile

Samsung Note 3
Цитирай
#9

Който и от двата рома да сложиш ще имаш проблеми с камерата. Проблеми от рода на липсата на Burst Shot, почти всички модовете(Golf,Best Face и т.н) на камерата не работят при Н5 портовете, ако трябва да се правят повече от една снимка.
Също така в голяма част от портовете има разминаване на показалеца на писалката на дисплея и върха на самата писалка.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#10

3 часа и 40 минути екранно време с 3Г това е максимума ... А когато си купих телефона е стигал и до 8 часа екранно време.Чудя се ако сложа Ice Cream Sandwich дали няма да е по-добре?
Цитирай
#11

Сложи си последния ром за България на Мтел, батерията ми кара два пъти повече, супер е.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#12

@joro334
Какво значи два пъти повече?
Колко часа имаш на дисплей и колко часа от 100% до 2% ?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#13

Незнам колегата с кой е , но с този от скрийншота правя към 7 часа екран (два дни с едно зареждане) стоков ром телефона се ползва за всичко (игри,снимки,видео,сърфиране) Smile!


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#14

(PDA: N9005XXUGBOL3 CSC: N9005VFGGBOL2 CHANGELIST: 4540543 BUILD DATE: 11.12.2015) два дена с около 4 часа екран. hondarullezz това ми звучи невероятно и аз го ползвам доста но повече от това не съм постигал, а съм ползвал много ромове общо казано всеки нов стоков, от този съм най-доволен, и като нов не ми е карал толкова, а е вече на година.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#15

Ето колега шота е от тези дни от 100% до 1% това е за 2 дни към 6 часа с доста тормоз видео и снимки най вече Smile

(2016-01-17, 16:32:23)joro333 написа:  (PDA: N9005XXUGBOL3 CSC: N9005VFGGBOL2 CHANGELIST: 4540543 BUILD DATE: 11.12.2015) два дена с около 4 часа екран. hondarullezz това ми звучи невероятно и аз го ползвам доста но повече от това не съм постигал, а съм ползвал много ромове общо казано всеки нов стоков, от този съм най-доволен, и като нов не ми е карал толкова, а е вече на година.

Моят е го взех втора ръка от една дама в София , реално незнам на колко време е !!! Но като цяло беше пазен без петънце (жените пазят доста все пак Big Grin) с една единствена забележка , та като каране винаги ми е карал по много , за което му се чудя голям дисплей и прилични данни и го зареждам през няколко дни а не всеки ден Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#16

hondarullezz, този ром с CSC код за коя държава е?

D_coffee
Цитирай
#17

Ето шот колега незнам с кой е от както го имам получих 2 малки ъпдейта и това беше Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)