Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi 3 излиза на 12-ти Януари ¥699 (190лв))
#1

RedMi 3:

[Изображение: 120921lhwhhhho8vow4v4u.jpg]

Redmi 3 поддържа две сим карти или втория слот може да бъде използван за мicroSD карта до 128 GB in second sim
Цитат:Slot 1 : For SIM Card Only
Slot 2 : For SIM Card or TF Card
[Изображение: 104247njhtvej5h9zjg9tg.jpg]

има 4100mAh батерия

[Изображение: 105633ddvzc2ivcdx1ii2g.jpg]
[Изображение: 105722cmfcxzm30zxvvdnh.jpg]

Redmi 3 ще бъде официално оповестен на 12ти Януари и засега се знае, че ще е с изцяло метален корпус, чрез който ще изглежда като стилно устройство, от по-висок клас. Екранът ще е 5 инча и за разлика  от предните RedMi устройства има коренна промяна в дизайна.
Остава да разберем как изглежда отпред, какъв процесор ще има под капака

Qualcomm или Mediatek? И какъв ще е избора на цветове?

източник: http://en.miui.com/thread-205468-1-1.html
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi имат традиция, да ни тийзват със своите устройства седмица-две преди да ги обявят официално. Все пак обаче, с Redmi 3 случаят не е такъв и компанията реши да разкрие директно датата на пускане на устройството, заедно с няколко от спецификациите...

Към цялата статия -->
Цитирай
#3

Според мен го правят за да не се спекулира с другите два очаквани модела: ми 5 и редми ноте 3 със снапдрагон..
Цитирай
#4

Цитат:Цената на устройството в Китай се очаква да е около 192 лева, което прави новия член в Redmi серията доста конкурентен.
да не сте изтървали някоя нула?  Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#5

@mita6ki9, аз го чета така : Цената на устройството се очаква да е около 192 лева....в Китай. Smile

 
Цитирай
#6

Каквото каза @NoMaD + че Redmi винаги са били бюджетната линия на Xiaomi.
Цитирай
#7

(2016-01-07, 16:53:07)mita6ki9 написа:  да не сте изтървали някоя нула?  Big Grin

Защо да има изтървана нула? Просто съм го преубразувал от Юана (699), което са около 192 лева.
Цитирай
#8

Бъзикам се  Big Grin . Просто на днешните цени тази идва доста изненадваща. 
За 200лв аз лично бих преглътнал липсата на гаранция като знам какви пръчки се продават за тези пари.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#9

Той за България няма да ти дойде на 200лв.
128$ е Редми 2 с 2ГБ рам и ЛТЕ, този ще е към 150 минимум
Цитирай
#10

Аз за този бих дал 150$, съвсем прилични характеристики. Самсунг за същите искат ръка, а Епъл плюс бъбрек.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#11

И с тази батерия, ако излезне... Няма да има второ такова бюджетно жиуотно Lol Visslar
Цитирай
#12

Малко оффф ама да си кажа, усещате ли как всички взехме да се заглеждаме вече по средния/ниския клас заради ненормалните цени на хай-енда. Преди 2-3 години нищо не можеше да ме накара да погледна и даже препоръчвах на колеги, познати и приятели само флагмени, а сега каква стана тя Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#13

Не само това , а все повече се заглеждаме по китайските марки.
За съжаление и при тях цените вървят нагоре ,но то е неизбежно, защото пазара определя цената, а и се влага все по нов хардуер.
Определено следващият ми телефон ще е Xiaomi
Цитирай
#14

Оповестиха процесора: Snapdragon 616
Камерата се очаква да е 13МР
Цитирай
#15

Ако бяха използвали 820 щеше да е супер телефонче

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#16

И нямаше да е на тази цена и нямаше да е среден клас и щеше да е Ми5, а не Редми3 Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#17

Цената след като се оталожи първият месец може да си я сметнете лесно. При положение че note 2 TD върви около 130 долара и 800 юана, този ако наистина е 700 ще върви около 113-115 долара + доставката в зависимост от сайта който се купува. Това разбира се при положение че наистина е 700 юана и мине месец-месец и половина докато се оталожат нещата от първоначалният бум и търсене. Въпреки че не знам колко си струва калпавия екран с ниската разделителна. Вряно голяма батерия и вероятн още е ефективен с тоя екран ама за 30 лева повече има редми нтое 2...

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#18

Екранът още не е потвърдено официално, че ще само 720р
Цитирай
#19

Не ми се вярва това да е разделителната на екрана. Останалата част е една иделя по-добра, би трябвали и екранчето да е по-добро -п


Цитирай
#20

Не че много ще си личи, ако е 720... Няма да е голяма загуба, а и в комбинация с оптимизиран софтуер и батерията ще имаме по-добър резултат от z3c май.
Цитирай
#21

На мен не ми се вярва да е повече от 720. Тази серия е ниския клас на Сайоми и се цели много ниска цена. Вероятно екрана ще е точно такъв.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#22

720p на 5" са си добре, особено и като се има предвид евентуалната цена.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#23

Дали ще има OTG?

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#24

То не зависи ли от версията на андроид?
Иначе не се знае колекторът дали ще е micro usb или usb type C
Цитирай
#25

Батерията ще е 4100mAh! И на тази цена ще е отлично предложение в средния клас. http://www.mobilebulgaria.com/news/36674...1%80%D0%BE

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)