Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Как се излиза от Download mode
#1

Здравейте колеги имам едно проблемеч, вкарах телефона в Download mode с мисълта да флашна до 6.0, но реших да не рискувам и сега се чудя как да изляза от Download mode и да откача телефона от USB кабела? Така, че ще се радвам ако някой ми обясни как точно става?

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма какво да рискуваш колега, действаи смело. Само се придържай към точките от важната тема, няма да има никакви проблеми. То всички става с два - три клика на мишката.
Бялата ружа си залужава от всякъде

        
Цитирай
#3

Аз лично махам батерията. Хамалско е, ама не знам за културен начин. Досега не съм имал проблем. Може би ако флаша е наполовина готов и тогава я махнеш ще е кофти, но щом не си започнал не би трябвало да е проблем според мен.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#4

Да няма да има преоблем, щом още не е започнал

        
Цитирай
#5

Имам проблем с драйвърите на Windows 10 за това не ми се рискува с флашването, че веднъж съм бриквал телефон и не искам пак да се ядосвам с подобни проблеми. @Napushen-Buhal благодаря за съвета, получи се!

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#6

Моля, но така не би трябвало да се брикне. Или ще стане или не. Между другото с Flash tools и windows10 понякога има проблеми, аз лично не можах също, но въпреки това не се брикна. Ползва се LG UP. Но ти си знаеш де, щом се притесняваш недей.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#7

Ще изчакам ОТА, че не ми се рискува с драйвърите на Windows 10 Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#8

А на "устройства" на който не им се махат батерийте има ли начин?

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#9

На предната ми Xperia S имаше някакъв начин с комбинация от копчетата да симулираш вадене на батерията. За някой конкретен телефон ли питаш?

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#10

Просто задържаш PowerButton-a за 10 сек. Той играе "махането на батерията". Почти всички затворени телефони са така. Как иначе ще махнеш батерията например на HTC One M*. Малко скъпо ще излезе Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#11

(2016-01-08, 11:44:17)Napushen-Buhal написа:  На предната ми Xperia S имаше някакъв начин с комбинация от копчетата да симулираш вадене на батерията. За някой конкретен телефон ли питаш?

Ами и трите "устройства" от подписа ми са в тази категория...за щастие до сега не ми се е случвало ...но никога не се знае....

п.п. dancho 2000 благодаря за инфото...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)