Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон втора употреба до 600-650 лева
#1

Какъв телефон ще ме посъветвате да взема до 650 лева употребяван?Искам да не забива,батерията да кара доста добре,понеже доста играя игри и за соц.мрежи,чатене и други.Камерата да е поне 12-13mpx.Чудех се за ноут 4,но имах ноут 3 и не се справяше много откъм игрите(мое мнение).Ако някои ме убеди за плюсове и минуси на този телефон ноут 4 ще си помисля.Писалката рядко я ползвах най - вече за разнообразие.И от към коя версия на ноута да се насоча ако ще се взима?
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi Redmi Note 3 или One Plus X
Цитирай
#3

За игрите може да поспорим колега... всички игри в твоя случай се представят зле?!?Не бих казал всички вървят плавно и без забиване (зависи от рома с който си бил дали стоков или къстам). Сега по темата относно ноут 4 приятен дизайн отново страхотна камера 16 по спомен , ще получи маршмелоу 6.0 , дисплея е същия Smile имам доста познати с 4 не съм чул лошо в негова полза! Общо взето приличен апарат като цяло голд вариянта е много красив ти решаваш в крайна сметка колега жив и здрав!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#4

LG G2 отговаря на всички условия.
Иначе NOTE 4 или LG G4.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

(2016-01-08, 00:04:27)XeLiX написа:  Xiaomi Redmi Note 3 или One Plus X

Пич тези предложения в случая са несериозни,просто Smile
Иначе до автора на темата,Note 4 е избора Wink

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

Ами не знам,но си забива като цяло ноут 3,имал съм го около 3 месеца,теглил съм много игри за да го пробвам,но Real Racing 3 забива,както и по тежките игри.Може да не го забелязваш,но мен ме дразни като цяло не знам ноут 4 как ще е.Ромове и руут отказвам да ползвам,спиред мен това е простотия,докато не изтече гаранцията,телефона не се пипа.
Цитирай
#7

Бацка, земи си айфон 6 ес и ни съ занимаай с андроид. Те лагват.
На мен на сгс 4-ката ми игрите не лагват, камо ли на ноте 3. Не знам как при теб са лагвали.
Ноте 4 лагва малко повече от ноте 3 при игране, ама се преживява...

Choosing...
Цитирай
#8

Просто на теб не ти прави впечатление,че забива.На ноут 3 преди 2 дена изтеглих Real Racing 3 играта забива просто,махнах power saving мода и пак сече.Като завивам също лагва.Не лагва най - вече на какви игри играеш и с какъв ром си според мен??Има ли някакъв начин да се сложи ром без да се навреди на гаранцията или няма?
Цитирай
#9

Айде да си пооправите термините, ако може. Ноут 4 за една година(и 1 месец вече) не съм успял да го забия, а си го ползвам стабилно. Че леко лагва понякога - лагва, TW-a на Самсунг е отвратителен, ама кво да правиш - преживява се. Относно Ноут 3 нищо не мога да кажа, не съм го ползвал.
Иначе G4 също е вариант, особено щом не ползваш S Pen-a според мен си е по на оферта(стига да ти е удобен curved дисплея).

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#10

Предложете нещо друго на автора до 650 лв ВТОРА РЪКА както е написал, едва ли най доброто е ноут4
Лично мнение разгледай моделите и на други марки не само самсунг, примерно:
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-6539.php
или този, но с 4ГБ РАМ версията.
http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze551ml-6917.php
650 лв не са малко пари предложете нещо читаво за тях не спорете само ноут3/4 е по-добър...
Цитирай
#11

Ами сонито ми се струва доста евтино така да го кажа за толкова високи параметри или аз не разбирам.Някои със Z3 да каже нещо за телефончето?Asus колега го изключвам.

Хареса ми,че има стъклен капак и това,че едно приятелче има Sony M2 Aqua и батерията издържа много добре за този клас телефон,не знам за Z3,все пак до скоро беше флагман.
Цитирай
#12

Ами... съпоставен със сегашните “Топ, ултра, супер... дупер трепачи“.... все още е флагман!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#13

Съжелявам за повторението, повечето които се споменаха съм ги имал, но note 4 е истината.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#14

Или LG G4

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#15

Ами LG също е хубаво,но мисля че ми излиза от бюджета защото ги гледах и са към 750 по спомен.Все пак е най - новия модел,и искам да попадна на запазен,а не с дефект нали...Иначе Сонито Z3 мога,но пак казвам писалката я ползвам 1 път в месеца когато ми е скучно.Ако искам ЛГ трябва да изчакам някои да го пусне евтино,за да се купи...Обърках се вече с тия телефони,много избор,много нещо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)