Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да отговоря, когато ми звънят.
#1

Здравейте,
имам Samsung Galaxy S5 mini и проблемът се появи преди няколко седмици. Не ми позволява да слайдна зелената слушалка и да вдигна, когато ми звънят. Същото става и с алармата сутрин. Мога да заключа екрана и да спра звука на звъненето, но екранът не реагира на нищо, нито мога да вдигна, нито да затворя. Интересното е, че не е на всяко обаждане така. Например звъни ми някой и става така, след 1 минута звъни отново и няма проблеми.
Ще съм много благодарен, ако чуя мнения!
Всичко добро Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Фабрични настройки,ресет.
Цитирай
#3

Може да е и от сим картата. Смартфоните обикновено не страдат от този проблем, но съм имал същите ядове с по-обикновени телефони.
Цитирай
#4

И аз предлагам фабрични настройки.
Цитирай
#5

То с фабричните се почва и ако има след това проблем тогава се търси друг път за оправяне Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Нулирах му фабричните настройки и днес пак ми направи същия проблем....
Цитирай
#7

Отвори телефона и обърни гумичката върху сензорите. Голямата дупка да иде на малкия сензор

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Ако можеш малко по-подробно да ми обясниш, къде е тази гумичка?
Цитирай
#9

Ако случайно имаш калъф, чиито ръбове стъпват върху дисплея, махни го и виж дали проблема ще продължи.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#10

Аз съм с два телефона - Samsung Galaxy i8262 и Samsung Galaxy S3 NEO и при мен го прави абсолютно същия проблем. Като S3ката започна да го прави от 1вото му включване (като чисто нов) след прехвърляне на информацията от стария на новия (от i8262 на S3 NEO). Приятелката ми е със Samsung Grand 2 sm g7102 и на нейният телефон също го прави проблема. Просто на някои входящи повиквания тъч скрийна спира да работи и се оправя веднага след като човека който те търси затвори. Моля помогнете...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)