Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор м-ду MEIZU MX4 PRO, Xiaomi Mi4, XIAOMI REDMI Note 3 и др.
#1

Здравейте, из а Много Години [Изображение: smile.gif]

Решил съм да си закупя нещо от братята китайци, но след обстойно преглеждане на ревюта теми, тук и в други форуми, български английски ... май малко се омотах. 
Та реших да пусна тема тук да видим какво ще ми предложите.
Търсената цена е около 350 лв. Критериите са следните, подреждам ги по важност за мен:
1, Хубава камера, която да става и за по-тъмни снимки понеже за работата ми е удобство да можеш снимам съоръжение и после да мога да разгледам в детайли, а и ползвам телефона за всички останали лични снимки.
2, Добър GPS - много съм заблуден и когато пътувам, това е единственият ми шанс [Изображение: smile.gif]
3, Възможност за добра софтуерна поддръжка. Не мога да си позволя да преинсталирам телефони а и имам нужда от гугъл плей и , както цяло стабилна работа.
4. Две сим карти. Иска ми се да се отърва от втория си телефон, че във всеки джоб телефон ...
5, Като цяло повечето телефони са с добри параметри в този ценови диапазон, но не знам, защо съм се заинатил, че искам 3GB рам, сега съм с 1 GB и мн зле... Игри не играя стандартен потребител с много разговори.
6, Батерия 3000 mA предполагам, че са достатъчни, за поне 2 дни употреба с моят стил на работа.

Устройствата, които разглеждам :
MEIZU MX4 PRO - само 1 сим за жалост, не знам как са нощните снимки и софтуера
Xiaomi Mi4 RAM 3GB - само 1 сим за жалост, не знам как са нощните снимки и софтуера, не съм ползвал MIUI
XIAOMI REDMI Note 3 - не пише много за камера, а и до колкото прочетох няма читаф ром за Европа
Zenfone 2 ZE551ML - малко по-висока цена, а и мненията за камерата са противоречиви.
LETV LE1 X600 16GB - доколкото прочетох ром за Европа няма, за камерата някои я хвалят други я плюят много противоречиви ревюта.

Надявам се на коментар на посочените или предложения за други устройства, предвид критериите, които съм дал, както и менения от собственици, понеже предполагам, че ще се намерят такива [Изображение: smile.gif]

Поздрави,
Д. Димитров
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом снимките ти са важни, значи MI4 е твоят телефон. И основната и предната са на Sony и мога да кажа, че правят много добри снимки. Като софтуер е най-поддържан от 3-те, и трите гиги и процесорът на Qualcomm са голямо предимство.
Цитирай
#3

От това което си изброил.....най-заслужаващо е MIEZU MX4 PRO камерата му е супер IMX220 Exmor RS 20.7MP.
....а и е с 1536 x 2560 резолюция.
Тоя телефон в момента е може би най-изгодния като цена/производителност+качество.
Цитирай
#4

@evergreen, препоръчвам Xiaomi MI4, но за тази цена едва ли ще се намери.Smile

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)