Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

дилема относно актоализация Р8 Lite
#1

   
     
     Здравейте.Вчера си закупих телефона от мтел,дадоха ми го запечатан.Седнахме с едни приятели да пием кафе които имат същите апарати,и всичките ми казаха че веднага след като са го включили апарата са получили абдейт.При мен няма сравнихме версиите на андроид с мойта всичко е еднакво.Та основната ми мисъл е възможно ли е да си е излезнал с последната версия или някой преди мен го е човъркал и абдейтнал телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

Възможно е да е излязъл фабрично с последната версия на firmware, а е възможно и тя да е качена от техническия отдел на Мтел, които обичат да заключват сим слота само за свои карти! Попитай оператора дали ти е заключил слота или тествай сим карта на друг оператор. Ако слота е заключен, то най-вероятно Мтел ти е качил последната актуализация.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#3

пробвах работи и втория слот и също така като основна сложих теленорска карта и пак работи.
Цитирай
#4

С последната версия си B170 андроид 5.0.1. Както виждаш по другите теми има и други версии, но се иска руут. Очаква се скоро 6.0
Цитирай
#5

Моят е с В171 но е едносимовия вариант от Технополис.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#6

Колега, ще ти ползвам темата за да не създавам нова.. Имам няколко аверчета със същият апарат като моя Р8 лайт и всичките са с версия на андройд 5.0.1! Моя обаче от както съм го купил си стои на 5.0.. Що така? Давам му да търси Update и ми казва, че няма налични! Как да го накарам да се актуализира?!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)