Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi note 2 vs Huawei Honor 6
#1

Здравейте Smile

Предстой ми избор на един от тези два модела - Xiaomi Redmi note 2 vs Huawei Hono 6, съвети?

Характеристиките са ясни, питам относно температура, издръжлива батерия, оптимизиран софтуер с възможно по-малко лаг и повече опции, камерата също.. и както се казва да е в крак поне следващите 2 години.
Xiaomi с 2 рам, ама пък с по-висока честота на процесора,  а Honor e 3 рам.
Гледам, че и Xiaomi-то е пластмасария, а другия алуминиева сплав и стъкло, това въобще от значение ли е?


Ваш ред е, аз се чудя!

Цитирай
Аксесоари
#2

И двата са си супер машинки. Тъй като до сега не съм имал Huawei не мога да ти кажа много за софтуера, но Xiaomi-то се представя много бързо и е идеален избор в този ценови клас (ще ти излезне по-евтино от Huawei-я). Процесора на Медиатек е по-добър от тези, които си ги правят сами Хуауей, поне за мен. Но тук не може да скрием факта, че Honor-a изглежда много добре. Просто за мен е много добра изработка и си е премиум. За камерата не смятам, че ще има големи разлики, но Xiaomi често използват тези на Sony, така че имай го на предвид. Ти реши кое повече търсиш - и двата си заслужават.
Цитирай
#3

Нищо на сони няма в камерата на двойката,средно ниво,иначе доста добро апаратче и с вариант 3гб рам
Цитирай
#4

^...и като добавим MIUI, става супер оферта.
+1 за Note 2

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#5

защо не направо Note 3 в момента е на промоция в pand@will: XIAOMI Redmi Note 3 и цената пак ще е по-ниска от на Huawei-я.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#6

тройката е друга боза,доста по премиум като се хване,а и по голяма батерия
Цитирай
#7

Знам, че вече почти всички са така, но някак ми се искаше да не е non-removable батерията (то и Huawei е с такава, пф), за това не гледам Note 3. 
Относно камерата на Huawei я дават - Sony IMX214 Exmor RS, а на Xiaomi  - Samsung, гледах снимки само от Xiaomi, нямам база на сравнение, коя е по-добра. 
Цитирай
#8

Камерата е на самсунг може би само оня първия дето го развяват по време на анонс,иначе са някакви измислени(2-3 вида) и на ноут 2 и на 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)