Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Розовият Sony Xperia Z5 вече официално представен
#1

[Изображение: sony-logo-make.png]




   
 


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: pink-sony-z5-2.png]






Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#3

Доста бързо реагираха след златно розовия виезнаетекой

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Всички производители Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

Z серията на Sony винаги е имала дамски цветове, които традиционно излизаха по-късно след представянето на стандартния телефон. Дойде времето и на 5-цата. Не мисля, че са копирали от който и да е!  Wink

пп. Не ми прилича много на розово... по-скоро е нещо като телесен цвят (особено на фона на ръката). Или пък снимките лъжат?!  Unknw_mini

[Изображение: Pink-Xperia-Z5-hands-on_3-640x427.jpg]
[Изображение: Pink-Xperia-Z5-hands-on_4-640x253.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#6

Само розово не е гъзарско. Вече е роуз-голд цвета. За това ти се струва "телесен".
Красив е.

Choosing...
Цитирай
#7

Хубав е цвета. Наистина е много деликатно розово и стои някак си инкогнито Smile .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#8

We researched many places in which the most beautiful shades of pink can be found, from nature and Japan’s own Sakura cherry blossom right through to the colours in the sky during a beautiful sunset. We wanted the colour to appear strong and modern, and here the material is playing an important role. I feel what we have achieved with the light dusky pink is fresh, contemporary and modern in the Z5 materials.

Това казва  Rikke Gertsen Constein, дизайнерът на проекта.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#9

На мен не ми харесва. Цвета ми се струва много измит. Според мен наситените цветове са по-подходящи за материали като метал и стъкло.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Трябва да се види на живо. Според мен ще е много стилен. Аз така не харесвах gold platinum на S6 и отидох в магазина за тъмно синия, ама като видях на живо златистия как изглежда и как си сменя цвета в зависимост от светлината... той няма нищо общо с това на снимките. Мисля че и този Z5 ще е супер на живо.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#11

Това розово, е по скоро е цвят Роза. (или пепел от роза, дето вика жената). Много ми харесва, повече от другите златни и роуз-златни ...да не довършвам...
За мен един черен мат, а за нея един такъв! - предавам какво каза тя...
Цитирай
#12

Ехеее, и ти си се уредил... Защото повечето ще искат и палто с ботуши (вместо твоя черен мат ;-) ).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)