Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Теленор Смарт Плюс 2
#1

Колеги за много години, имам едно запитване към вас. Преди няколко дни си счупих Галаксито, и останах без телефон. От Теленор ми дадоха някакъв техен- Теленор Смарт плюс 2, налага се да карам със него поне половин година, докато събера за по сносен телефон.  Първите ми впечатления от телефона са че е доста бавен, въпреки че на хартия има параметри. Но най големият проблем е че не иска да ми инсталира "Facebook"! Постоянно ми изписва-"error-504" Някой има ли идея защо се получава това ? Извинявам се че темата е във този раздел, искам да ви благодаря предварително за отговорите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Я пробвай да свалиш отнякъде apk файла и да го инсталираш ръчно

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Не става, телефона не е рутнат и системата му не позволява по този начин да се инсталира. Някакви други предложения ?
Цитирай
#4

А, няма такова нещо. Просто от настройки>сигурност (или защита) сложи отметка на Неизвестни източници!
Трябва да стане.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Така, дори след като направих предложеното от теб, пак не иска да се инсталира.  Какво ли не пробвах, нов профил си направих във гугъл плей, изчистих дата фаиловете, рестартирвах, върнах дори заводските настройки, и пак приложението не бе инсталирано wtf ?  FB-lite се инсталира без проблем, но официалната версия не. Вече не се сещам какво да направя за да инсталира скапания Фейсбук. Иначе телефона работи добре, даже в някой отношения се представя по добре от Галакси С2 плюс, но не мога да разбера защо не може да се инсталира Фейсбук...
Цитирай
#6

Пробвaй с по-стaрa версия нa фейсa.

#TeamPixel
Цитирай
#7

Изтрий приложението и messenger-а от телефона,изчисти временните файлове,рестартирай телефона и го инсталирай наново от Google play.Ако това упражнение не ти помогне въвеждаш фабрични настройки,вкарваш си акаунта наново и инсталираш .

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#8

(2016-01-13, 20:18:26)Marinnn написа:  Така, дори след като направих предложеното от теб, пак не иска да се инсталира.
....но не мога да разбера защо не може да се инсталира Фейсбук...

Здравейте!

Дали успяхте да инсталирате Facebook след всички съвети и опити?

Днес имах същия проблем със същия модел телефон с код на грешката 504.
Преди да инсталирам Facebook Lite първо пробвах през браузъра да отворя фейсбук и имах предложение от първоначалния екран на фейсбук да инсталирам Facebook Lite и предположих, че може нарочно да е блокирано инсталирането на пълната версия, защото когато съм влизал през браузър ми е предлагано от страницата да инсталирам Facebook, но никога Lite версията.
Странно е това, защото Теленор ги продава телефони, като предлага и неограничен интернет за Facebook, а пък в самия телефон няма инсталирано приложението Facebook, а и не може да се инсталира.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)