Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавна реакция на екрана при Mm
#1

Не знам дали сте забелязали, а може и само при мен да е така, когато телефона седи по дълго неактивен, като искам да го включа от бутона изобщо не реагира, трябва два или три пъти да натисна бутона...
Цитирай
Аксесоари
#2

Да и при мен е така!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#3

Не ползвам бутона и не съм забелязал такова нещо. Само с двойно почукване боравя и няма проблеми. Явно ММ го вкарва в яко дълбок сън за да се получава така.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#4

Няма логика почукването да е бързо а бутона бавен..
Цитирай
#5

Не съм забелязал забавяне. При мен няма такова нещо. Разбира се рядко ползвам бутона на гръбчето на телефона

        
Цитирай
#6

Данеби докато се опитваш да го отключиш с бутона да закриваш с ръка/пръст сензорите горе?Не знам кои от 2та отговаря за отключването, но не можеш да отключиш телефона ако сензорите са закрити.   Blush Blush

Honor 10
Цитирай
#7

(2016-01-13, 04:14:33)forevera написа:  Данеби докато се опитваш да го отключиш с бутона да закриваш с ръка/пръст сензорите горе?Не знам кои от 2та отговаря за отключването, но не можеш да отключиш телефона ако сензорите са закрити.   Blush Blush

Не държа го с длан и не тръгва ,два или три пъти натискам бутона и чак тогва...
Цитирай
#8

Данеби проблема да е в самия бутон ? С двойното почукване по екрана пак ли бавно реагира ?

Honor 10
Цитирай
#9

И при мен се получава така.

Nexus 5
Цитирай
#10

Абе и при мен се получи 2-3 пъти, но последния път се усетих, че съм закрил сензорите горе вляво. Нищо чудно и при предните опити аз да съм си бил виновен.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#11

При мен не е от сензорите. Просто не иска да се пусне от първия път понякога с копчето.

Nexus 5
Цитирай
#12

При мен се оказа заради сензорите Big Grin Понеже като вадя телефона от джоба натискам копчето още преди да съм го извадил и за това не реагира с първото натискане Smile Така че няма проблем!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)