Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камера на М8s - въпрос ?
#1

Здравейте! Да питам относно камерата на HTC One M8s , нещо не прави хубави снимки, а уж камерата е 13 мп. Преди бях с HTC One S, камерата му беше 8 мп. и правеше перфектните снимки. Ся на тоя М8s , където има 13 мп. нещо много некачествени снимки прави. Някой нещо да знае по тоя проблем ? Smile

HTC One M8s
Аксесоари
#2

От колко време си с него? При М8 имаше проблем след известно време ползване трябваше да се почиства стъклото на камерата.
#3

Ами имам го едва от 1-2 седмици, чисто нов го купих но още от началото е така. Иначе всичко друго е наред, но камерата нещо не ми харесва, не знам дали е от някакви настройки или е нещо друго.

HTC One M8s
#4

@madan, за съжаление камерата не е силна страна на тази марка. Доста хора тук се оплакват от този проблем, като се почне от M7. Вариантите са или да прашащ на сервиз за смяна на модула, евентуален ъпдейт, ако има такъв, да се примириш с качеството, такова каквото е в момента, да си купиш друго устройство.Smile

 
#5

Когато става дума за изображение и търсене на съвет е добре да се покажат някакви примери с обяснения, че иначе всеки гадае и в крайна сметка няма да има точни мнения за това дали има някакъв конкретен проблем или просто качеството си е такова.Що се отнася до резолюцията, в случая, а и не само, тя има отношение най-вече до печата на хартия.От значение вече е и при гледане на снимките на телевизор или монитор,  с навлизането на такива с по-висока резолюция, но дотолкова, че да ги покрива.
#6

(2016-01-12, 13:03:42)NoMaD написа:  @madan, за съжаление камерата не е силна страна на тази марка. Доста хора тук се оплакват от този проблем, като се почне от M7. Вариантите са или да прашащ на сервиз за смяна на модула, евентуален ъпдейт, ако има такъв, да се примириш с качеството, такова каквото е в момента, да си купиш друго устройство.Smile
Не мисля че камерата на тази марка е слаба, дори напротив, както казах в началото, преди имах Оne S, и бях супер доволен от камерата и снимките които правеше. Както казваш ти, от М7 са почнали да се оплакват от камерата, явно при ONE M цялата серия може би им е такава с камерите. Още веднъж казвам, че не съм много запознат с другите устройства от серията М. Дано след ъпдейта да се оправят нещата. Smile

HTC One M8s
#7

Аз например никога не съм се оплаквал от камерата на М7. Не се оплаквам и от тази на М9.

@madan Наистина, дай някакви снимки, за да видим какво точно имаш предвид. Разбира се преди това се увери, че стъклото на камерата не е покрито от мазни отпечатъци или замърсено по някакъв друг начин.
#8

Не мога да дам снимка в момента колега, защото съм на път, а с тези мобилни данни до никъде не стигам. След няколко дни се прибирам и ще изпратя. Smile А относно стъклото на камерата, с нищо мазно не е покрито или пък с пръстови отпечатъци.

HTC One M8s
#9

Камерата се оправи като му направих един рестарт, незнам какво му беше, но се оправи. Темата е за заключване. БЛАГОДАРЯ!

HTC One M8s
#10

И тук да го напиша:
Ще помоля, тези, които са с HTC One M8S, направете си една обща тема в този раздел:
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=82
Телефоните, като изключим външния вид, са различни, като хардуер.

EDIT:Много сте бързи https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1230068

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)