Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Айфон с андроид
#1

Какво мислите за Айфон с Андроид..
Цитирай
Аксесоари
#2

Реплика Big Grin
Цитирай
#3

Това е боклук от класа. Визия на Айфон със софтуер на Андроид и незнайно какви чарколяци под капапака, а и над него Smile .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#4

Навремето като излезе айфона, един колега си взе уж истински, а то се оказа реплика - боклук.Добре, че се отърва за седмица от него.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Ами да ти кажа не е невъзможно.
Напоследък всички марки копират външния вид на аЙфон както и софтуера прилича на iOS само, че това всичкото прикрива не друго ,а точно Андроид.Това разбира се, ако просто ей така питаш какво мислим, но ако си намерил такъв телефон, който ти го представят за аЙфон, но върви под Андроид то такова жИвотну няма.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#6

Според мен авторът на темата иска мнение как ще върви Андроид на Айфон, или дали може да се инсталира Андроид на Айфон.
Лично аз искам Iphone 5S с Андроид - айфона е уникален на допир и дизайн, андроида на всичко останало Smile

П.С. След като разгледах темата, отворих чичото и видях това: http://ios.wonderhowto.com/how-to/exclus...7-0161123/ . Някой от вас успявал ли е да подкара Андроид на Айфон или обратното - АйОС на Андроид телефон?

Moto Z Play
Цитирай
#7

Не разбирам въпроса, кой от всичките модели реплики визира автора?
Ми какво да мислим, положително мнение няма да прочете.
Евтини боклуци, неминали през елементарни тестове и сертификати за (предполагаемо) покрити стандарти, евтина изработка, скапан софтуер, който след едни фабрични настройки яко се цака (жив случай), проблеми с паметта (жив случай,отново), изгаврени камери уж 8/13 МПиксела пък те 2-3 МП с интерполация (изкуствено разтягане), абе живи гаври.
Не препоръчвам такива неща. Нито са надеждни,нито сигурни,нито дори имат гаранции,производители, нищо. Единствения плюс е , че съм виждал интерфейси с много точно копиране на интерфейса на iOS до най-малките подробности, надписи, анимации и т.н. , но друго хубаво няма (ако изобщо това е хубаво Big Grin ).
Цитирай
#8

(2016-01-12, 22:48:54)Rosen_9 написа:  Според мен авторът на темата иска мнение как ще върви Андроид на Айфон, или дали може да се инсталира Андроид на Айфон.
Лично аз искам Iphone 5S с Андроид - айфона е уникален на допир и дизайн, андроида на всичко останало Smile

П.С. След като разгледах темата, отворих чичото и видях това: http://ios.wonderhowto.com/how-to/exclus...7-0161123/ . Някой от вас успявал ли е да подкара Андроид на Айфон или обратното - АйОС на Андроид телефон?

Ето какво мислят от сайта
Цитат:Editor's Note

Thanks for having some fun with us this April Fool's Day! We hope you all enjoyed this as much as we had coming up with it. If and when something like this becomes a reality, we'll have your step-by-step guide ready at AppleHacks.com.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#9

(2016-01-12, 22:48:54)Rosen_9 написа:  П.С. След като разгледах темата, отворих чичото и видях това: http://ios.wonderhowto.com/how-to/exclus...7-0161123/ . Някой от вас успявал ли е да подкара Андроид на Айфон или обратното - АйОС на Андроид телефон?

Честно казано, това от клипа никак не ми прилича на айфон - на вас незнам!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

Това на клипа и на мен не ми изглежда на iPhone, а и щеше да е главна новина по тек сайтовете, ако беше истина. Някой пак се чуди къде да се почеше...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)