Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камерата спира да работи
#1

Здравейте,изчетох много теми но нищо не помогна.Взех си телефон от китайски сайт и днеска пристигна след 2 седмици чакане.Пуснах камерата и нямаше проблем докато не вкл. предната тогава екрана стана син/зелен и приложението спря.Преди това и светкавицата работеше но и тя вече спря.Връщах поне 20 пъти фабричните настройки но един път тръгна светкавицата и до там пак спря.Пробвах да тегля приложения за камера и светкавица но нищо .Изписва ми или че нямам камера или да спря приложенията които я ползват.В сайт на производителя намерих на някакъв РОМ за точно моят модел но си нямам и на идея как да го направя.Ако някой има идея за камерата моля да пише..

П.С. Който може да ми помогне с инсталирването на новият РОМ нека да ми пише.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ми се е случвало с китайски таблет и проблема беше хардуерен. Свържи се с продавача и поискай да ти го замени. Ако се направи на интересен, отвори диспут в Пейпал, ако разбира се е платено чрез него. Дори е по-добре да отвориш първо диспут, за да не изтървеш 45 дневния срок. След това, по време на разискването ще се разберете как да стане замяната или да му го върнеш, а той да ти върне парите. Не губи време. Като отваряш диспута, направи снимки какво се случва с телефона, като доказателство пред Пейпал. Успех. А може ли линк от къде е закупен телефона? Искам да го видя какъв е.

ПС: Не затваряй диспута, докато проблема не се разреши в твоя полза!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)