Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G Flex 2 колко ни държат батерийте...
#1

Зравейте...
гледам, че се посъбрахме дузина притежатели на модела та реших че е време да станем по активни... в тази връзка на дневен ред е батерията...
По принци не съм очарован /сравнявайки я с другите устройства от подписа ми.../ Но вчеа реших да проверя точно колко зле са нещата и останах приятно изненадан...


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
Аксесоари
#2

Естествено, че не може да я сравняваш с тази на G2, не знам защо, но при него държи доста повече. Но батерията на G Flex 2 е на равно с тази на G3 и G Pad 8.3. Имам го G Pad 8.3 и батерията също му държи м-ду 5-6 часа екран. G3 също държи толкова. Предполагам, че като получите Андроид 6.0, живота ще и се подобри.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

(2016-01-24, 12:17:48)vargala81 написа:  Естествено, че не може да я сравняваш с тази на G2, не знам защо, но при него държи доста повече. Но батерията на G Flex 2 е на равно с тази на G3 и G Pad 8.3. Имам го G Pad 8.3 и батерията също му държи м-ду 5-6 часа екран. G3 също държи толкова. Предполагам, че като получите Андроид 6.0, живота ще и се подобри.

Здравей колега
Не съм се израил съвсем коректно.. и не си ме разбрал правилно не съм имал за цел да сравнявам батерията на G Flex 2 с G2 или  G Pad в буквалния смисъл, просто човек когато ползва няколко устройства си изгражда мнение кое как се държи....спрямо останалите...
а относно G2 на пръв поглед са доста близки: и на двете батерийте са 3000mlA/h, с еднаква резолюция са (1920/1080) и физическите размери на дисплеите са почти еднакви 5,5"/5,2"...но и до тук свършват приликите...а разликите са: първо на G Flex2 дисплея е P-OLED и е видимо по-ярък, следващата ( и може би най голяма разлика) са процесорите при G2  е 4 ядрен като е с доработена архихектура от Куалком и в покой (а и при по-леки задачи) "работи" само едно от ядрата а другите "спят" докато при G Flex 2 е 8 ядрен при това е ползвана "чиста" архихектура на АРМ и при него дори и в покой работят и 8те ядра...
а относно G Pada нито като размер на дисплея са близки нито като капацитет на батерийте...та при него още по-некоректно би било сравнението...аз писах за чисто субективно мое усещане, като целта бе да подтикна и другите притежатели на GFlex 2 да споделят при тях как са нещата но уви...

хубав ден...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#4

Моля, някой друг да сподели мнения относно държанието на батерията. Интересува ме също дали Флекса издържа повече от Г4-ката, все пак батерията му е полимерна и уж би трябвало да се държи по стабилно. Как мислите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)