Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One M8s - Обща тема
#1

Здравейте!  Тук може да питате всякакви въпроси относно HTC ONE M8S.   Smile

HTC One M8s
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, имам следното питане относно телефона. Може ли както по стария ми htc desire 500 да блокираш телефонни номера, след което да не получаваш звънене и смс от блокирания номер без да теглиш приложения от маркета защото стария си го имаше. Другото което ме интересува е дали има опция деактивиране (disable) на вградените както и на после изтеглените приложения, в частност ме интересуват, whats app, viber, facebook, mesenger. Благодаря предварително.
Цитирай
#3

(2016-01-14, 21:29:04)chaneto80 написа:  Здравейте, имам следното питане относно телефона. Може ли както по стария ми htc desire 500 да блокираш телефонни номера, след което да не получаваш звънене и смс от блокирания номер без да теглиш приложения от маркета защото стария си го имаше. Другото което ме интересува е дали има опция деактивиране (disable) на вградените както и на после изтеглените приложения, в частност ме интересуват, whats app, viber, facebook, mesenger. Благодаря предварително.

Здравей! За блокирането на номера, отиваш в "Хора" , задържаш върху въпросния номер и му даваш "Блокиран контакт" и след това даваш "Ок"  и е готово. 
Относно другия въпрос, отиваш в Настройки>Приложения>Изтеглени,  намираш въпросното приложение и го избираш, след това избираш "Деактивиране"  и "Деинсталиране на актуализациите".  Надявам се да съм помогнал.  Smile

HTC One M8s
Цитирай
#4

Да, благодаря много, аз знам как става и от къде да го направя както и всяка тънкост, защото до преди две седмици имах HTC но друг модел, сега съм с друг телефон модел преди месец нов който колкото и да е странно няма как да блокираш даден абонат, направо ми е смешно защото първия ми телефон преди сто години можеше, изтеглих разни приложения но само за обаждания става за смс няма как. Та питам дали този модел ги има тези опции защото може и да е от това,че е по нова версия на андроид. Но щом казваш, че може и то за точните приложения които аз искам значи ок. От къде купи телефона ако не е тайна и колко ти струваше?
Цитирай
#5

(2016-01-14, 23:59:44)chaneto80 написа:  Да, благодаря много, аз знам как става и от къде да го направя както и всяка тънкост, защото до преди две седмици имах HTC но друг модел, сега съм с друг телефон модел преди месец нов който колкото и да е странно няма как да блокираш даден абонат, направо ми е смешно защото първия ми телефон преди сто години можеше, изтеглих разни приложения но само за обаждания става за смс няма как. Та питам дали този модел ги има тези опции защото може и да е от това,че е по нова версия на андроид. Но щом казваш, че може и то за точните приложения които аз искам значи ок. От къде купи телефона ако не е тайна и колко ти струваше?
Не знам с какъв телефон си в момента, но това да не можеш да блокираш даден номер при това от телефон излезнал преди 2 месеца е някак си смешно. Но специално при HTC го има това да блокираш номера, има ги тези опции, а това за версията на андроид няма никакво значение.

HTC One M8s
Цитирай
#6

............
Цитирай
#7

Добре де, chaneto80, нали става дума за HTC One M8s?! Стана ясно вече как да блокираш номерата. Ако те интересува за друг телефон, не е тук мястото!
Цитирай
#8

Даааа, аз знам как до вчера имах htc но старичък, и питах този модел дали има тези опции. Друг телефон не ме е интересувал ТУК, колегата попита какъв е този телефон и аз му казах това е.............
Цитирай
#9

(2016-01-15, 09:27:45)chaneto80 написа:  Даааа, аз знам как до вчера имах htc но старичък, и питах този модел дали има тези опции. Друг телефон не ме е интересувал ТУК, колегата попита какъв е този телефон и аз му казах това е.............

И отново не стана ясно с какъв телефон си.

HTC One M8s
Цитирай
#10

С моторола съм колега. Искам да те питам сигурен ли си, че функцията ''деактивиране'' (disable) функционира за facebook, whats app, viber i mesenger, защото гледах два телефона в магазини на които тази функция е там но не фунционира по бледо седи и не действа. Може би защото телефона не е настроен или не знам. Питам защото мисля да продам този и да си купя HTC ONE M8S.
Цитирай
#11

(2016-01-15, 15:18:14)chaneto80 написа:  С моторола съм колега. Искам да те питам сигурен ли си, че функцията ''деактивиране'' (disable) функционира за facebook, whats app, viber i mesenger, защото гледах два телефона в магазини на които тази функция е там но не фунционира по бледо седи и не действа. Може би защото телефона не е настроен или не знам. Питам защото мисля да продам този и да си купя HTC ONE M8S.
Значи колега, това деактивиране ти трябва всъщност само за Facebook, защото други може просто да не ги теглиш. Даже на моя като го купих нямаше даже и Facebook. По този начин който ти казах, съм деактивирал няколко заводски проложения, които не ми трябват и при мен става без  проблем. Веднъж като ги деактивирам, повече не ми излизат нито актуализации нито нищо.

HTC One M8s
Цитирай
#12

Aз просто искам когато искам примерно да ги спра въпросните приложения и да оставя примерно само LINE, за да не се вижда че сам онлайн и след това да си ги пусна. Заводските знам, че може интересува ме за изтеглините в частност viber, whats app, facebook, mesenger.
Цитирай
#13

(2016-01-15, 18:20:26)chaneto80 написа:  Aз просто искам когато искам примерно да ги спра въпросните приложения и да оставя примерно само LINE, за да не се вижда че сам онлайн и след това да си ги пусна. Заводските знам, че може интересува ме за изтеглините в частност viber, whats app, facebook, mesenger.
И тях можеш също да ги спреш.

HTC One M8s
Цитирай
#14

Благодаря колега това е моя телефон и батерията гледам е солидна би трябвало цял ден да изкарва с включен интернет, имаш ли наблюдения как се държи батерията?
Цитирай
#15

(2016-01-15, 19:21:34)chaneto80 написа:  Благодаря колега това е моя телефон и батерията гледам е солидна би трябвало цял ден да изкарва с включен интернет, имаш ли наблюдения как се държи батерията?
Батерията също се държи добре, при нормално ползване и доста ровичкане, го зареждам през ден. Спокойно ми изкарва по 2 дена.

HTC One M8s
Цитирай
#16

ехееееееееееееееее ти направо ме накара оше сега да го поръчам, от къде го взе ако не е тайна и колко струваше, имаше ли си вътре слушалките на хтц?
Цитирай
#17

(2016-01-15, 20:05:13)chaneto80 написа:  ехееееееееееееееее ти направо ме накара оше сега да го поръчам, от къде го взе ако не е тайна и колко струваше, имаше ли си вътре слушалките на хтц?
Купих го от сайта www.get.bg 
Цената, мисля че беше 659 лв. с безплатна доставка. 
Пълен комплект е, слушалки, допълнителни тапички, книжки, зарядно, дата кабел, дори в комплекта си  имаше  протектор и оригинален силиконов гръб на HTC.

HTC One M8s
Цитирай
#18

Някой да знае нещо за нас и наще телефони М8s кога ще получим ъпдейт до андроид 6 и sense 7 ?
#vlaf
Да знаеш нещо за ъпдейта на М8s.. И той ли ще е утре или.. ?

HTC One M8s
Цитирай
#19

http://llabtoofer.com/2015/12/10/htc-sof...1-q2-2016/
Така, като гледам, андроид 6.0 ще дойде за вас, второто тримесечие на годината, т.е. най-рано април.Sad

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#20

(2016-01-18, 18:03:43)vlaf написа:  http://llabtoofer.com/2015/12/10/htc-sof...1-q2-2016/
Така, като гледам, андроид 6.0 ще дойде за вас, второто тримесечие на годината, т.е. най-рано април.Sad

Ее #vlaf ти направо ме застреля..   Big Grin
А това Q1 означава, че е първото тримесечие така ли? 
Тука в сайта на HTC пише друго, погледни и ми кажи какво мислиш. :Smile
Специално за HTC ONE M8s погледни какво пише. 

http://htc.youmobile.org/

HTC One M8s
Цитирай
#21

Като го гледам този сайт, всичко е Q1 2016, което ми се струва доста нереално Rolleyes
А дано, ама надали Tongue
Цитирай
#22

Дано да е реално, че едвам изчаках до сега, а ся ако трябва да чакам и до април, направо ще е ужас..

#vlaf ти какво ще кажеш по въпроса?

#vlaf ти какво ще кажеш по въпроса?

HTC One M8s
Цитирай
#23

Здравейте колеги, имам един въпрос свързан с паметта на телефона. Имам htc М8s и в паметта имам раздел "други" с обем 7,47 GB. Някаква идея може ли да се чисти? Или по-точно какво представлява. Четох, че това може да са кеш файлове, но дори и с програми  не се чисти.
Цитирай
#24

Здравейте колеги някой знае ли кога ще има ъпдейт до андроид 6 за HTC One M8s? Благодаря предварително!
Цитирай
#25

В статията на LlabTooFeR няма ли информация?
Няколко мнения преди твоето е написано дори и на български.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)