Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стара версия на Google Photos
#1

Здравейте Smile Искам да ви питам дали мога да намеря от някъде стара версия на Google Photos защото в предишния редактор на снимки в програмата имаше начин за увеличаване на детайлите на снимка и това правеше снимката много по хубава, но Google премахнаха този редактор, а сегашния не ми харесва изобщо ... Няма почти никои функции които стария имаше.Намерих някои уж стари версии на приложението,но когато го инсталирам и го отворя пак е с новия редактор.Пробвах и да изчистя кеша и тогава да деинсталирам приложението и да го инсталирам, но не проработи.
И ако не може да намерим стара версия на приложението която да работи ако може да ми предложите някое подобно приложение с същата функция.
Телефон: Samsung Galaxy s3 mini без руут.
Android 4.1.2 Jelly Beam.
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www37.zippyshare.com/v/PxbxRy8c/file.html

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Google прехвърлиха повечето опции от старото приложение в Snapseed. Пробвай с него.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#4

Snapseed - пак си е на Google, но е самостоятено приложение.
Цитирай
#5

BGDropche -Точно това прриложение пробвах и не проработи ... пак се инсталира новата версия. ;/
Сега ще пробвам с Snapseed
Цитирай
#6

Аз ще намеря по-стара 1 мин само.

Ето: http://www.apkmirror.com/wp-content/them...p?id=13555

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Няма да помогне, след като се стартира ще иска отново ъпдейт, като се свърже с профила в Google

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#8

Няма да иска.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Много благодаря на alex.stankov и bs07 точно това търсех.Проблема е решен
Благодаря и на теб BGDropche за отделеното време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)