Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RQ:Проблем с контактите
#1

Здравейте имам проблем с номерата.Запаметени са ми в картата,но като сложа картата в телефона и не ми ги показва.След като сложа картата в стария ми телефон номерата ми излизат

Apple Iphone 11 Pro Max (256GB) Silver
Apple Iphone 7 (256GB) Jet Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Инпортирай ги в телефона.
Цитирай
#3

В настройки задал ли си да показва номерата от картата или е на отметка само от телефона?
Цитирай
#4

Здравейте,
аз имам същия проблем и той се появи след като ъпдейтнах до 5.0.2 , уж съм ипортнала всичко от гугъл. Имам всички контакти, но когато някой ми звъни или пише ми излиза само номер, както и когато набирам. Може ли някой да ми помогне, моля?
Цитирай
#5

Mixi виж как са запаметени номерата. На един стар мой телефон за да ми излиза името на човека номера трябваше да бъде запаметен с +359....
Това е само предположение не съм с този ром и само гадая.
Цитирай
#6

Да, Коко 2002, така е, но току що установих, че и формата на записания номер има значение. Имам предвид това, че повечето номера са с +359 , но записани така : +359889555555 , а формата който си прави телефона е +359 88 555 5555 и чак тогава чете името  Angry . Някой може ли да ми даде по-бързо решение от това да преправям всеки номер? Дори и в ексел не мога да го оправя, защото спацията няма да се прочете от телефона, като формат, а като липсваща цифра  Bu , що за щуротия е това?
Цитирай
#7

Сега се разтърсих в нета има доста писано за този бъг на 5.0.2.
Изразявал се в това, че се губела синхронизацията с гугъл или whatss ap акаунта.
На няколко места пишат, че с фактори ресет на телефона след ъпдейт се оправял тоя бъг.
Цитирай
#8

Е, това е малко крайно .... фактори ресет, кой обича да го прави!  Angel
Преди ъпдейта формата на самия телефонен номер беше различен. Брат ми имаше същия проблем, но ми обясни, че го отстранил случайно и не помни точно как  се е случило. 
Ще продължавам да го ръчкам, ако измисля нещо ще пиша в темата 
Коко 2002 благодаря за помощта!
Цитирай
#9

Ами да ти кажа Фактори ресет е задължителен след преминаване от Киткат към Лолипоп, понеже може във новата версия на телефона( лолипоп 5.0.2) да съществува част от старата система(киткат 4.4.4) и да ти създава проблем, иначе ако минеш от лолипоп към по нова версия на лолипоп не е задължително да правиш ресет. Аз като бях с лолипопа част от проблемите ми изчезнаха след фактори ресет на телефона. Но за жалост другата част така и не успях да я оправя и затова си карам на китката със надежката скоро да дойде ъпдейт и да оправи останалата част от лолипапа и да можем да си ползваме телефона пълноценно с най-новата версия за нашия телефон.
Цитирай
#10

Оле, още проблеми, ли??? 
В какво се изразяват, като не са само контактите??? 
По принцип не мислех да правя ъпдейт, защото видях на брат ми на телефона, че интерфейса е ужасен, а и сърч-а в контактите е сложен горе в дясно, което е адски неудобно, но започна да ми бъгва нещо, като забива, не иска да се включи, пращи докато говоря и подобни дребни и неприятни нередности, та, се видях принудена да пробвам. Все пак ъпдейта е за оправяне на грешки, нали? 
Как да направя мастър ресет? Трябва ли по някакъв начин да архивирам данните и по какъв?
Цитирай
#11

Ами какво да ти кажа. Батерията пада много по бързо. Телефона започва да лагва и да загрява... Проблем с whatsup не показва контактите. При някой имс проблем с рамта.. Като цяло всичко според мене е от Vibe UI. Ако беше нормален андроид без някви модификации щеше да е по добре.
Цитирай
#12

телефона на майка ми е леново а5000 и е на лолипоп и за да излизат имената когато някой й звъни или й праща смс трябваше да ги копирам в профила й в гугъл и да ги синхронизирам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)