Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

weather animation on lock screen?
#1

Sgs6 edge - има ли въобще анимация на времето (както е при lg g3) и ако да-как се включва?
 

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
Аксесоари
#2

Има влизаш в секцията Wallpaper от горната страна избираш Lockscreen и долу при предлаганите тъпету ще ти се появи Live Weather, което слага точно такъв ефект на екана.

GALAXY S10
Цитирай
#3

@Riuvi аз там имам "Live View" (някаква картинка със синьо небе и облак) и като се опитам да го избера ми казва "Application not installed". Някаква идея какво става?

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#4

Да не отварям нова тема, някой има ли идея дали разполагаме с опция избиране на времето, през което дисплеят да свети, преди да сме отключили телефончето (т.е време светене на локскрийна)

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#5

Това имах предвид: Цък
Ако не ти излиза така значи трябва да го свалиш от Самсунг стора. А колкото до времетраенето на локскрийна няма такава настройка. Може да потърсиш евентуално някакво приложение, с помощта на което да настроиш конкретно време.
Цитирай
#6

@Riuvi за същото говоря, но ми дава, че не е инсталирано (прилагам снимка). 

     

Търсих в Galaxy App маркета, но не откривам нищо подобно на Самсунг. Сигурно е нещо много тъпо, но не мога да го видя. Моля дай съвет ако предполагаш какво е.

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#7

(2016-01-20, 23:12:29)sinergy написа:  @Riuvi за същото говоря, но ми дава, че не е инсталирано (прилагам снимка). 

 

Търсих в Galaxy App маркета, но не откривам нищо подобно на Самсунг. Сигурно е нещо много тъпо, но не мога да го видя. Моля дай съвет ако предполагаш какво е.

Виж в настройки,приложения,диспечер приложения да не си деактивирал Yahoo реално време! Това е.

Xiaomi Mi 10
Цитирай
#8

@tyhrh пфу, наистина е било нещо просто Smile Yahoo-то го спирам по подразбиране, заедно с Google+ и още няколко, явно това е бил проблемът Smile Благодаря за помощта Smile

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#9

Здравейте, след инсталиране на Андроид  М ми изчезна времето на заключен екран.Махнали ли са го или аз не откривам как се пуска.

huawei p30 pro
Цитирай
#10

И в друга тема отговорих, няма време на заключен екран, махнаха го!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#11

При мене изобщо го няма търсих и в диспечер на приложения  Yahoo реално време,и там нямам такова нещо ,при тапети изобщо не ми го показва със С6 SM-G920F с френския четири файлов  фирм  съм.
Цитирай
#12

И аз не го намирам!
моля за помощ ако някой е запознат с това приложение
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)