Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG L Bello забива!!!
#1

Здравейте - след последните ъпдейти на приложения, телефона ми забива и зверски, за първи път от както го имам - вече година и 1 месец. Обновените приложения са Карти, Google+, Instagram и Facebook - аз лично обвинявам фейса, защото го забелязах, че не може да шерва и след като се опиташ да споделиш нещо блокира телефона - или го оставяш докато фейса изпише, че не отговаря и иска да изпраща доклад, или рестарт. Друг много неприятен момент е, че не изключва осветлението на дисплея - свети постоянно - аз съм с оригинален калъф куйк съркъл - затварям го, часовника свети и не гасне изобщо! Предполагам, че ще се оправи, ако върна фабричните настройки, но имам сума ти пароли на приложения и рутери, които не помня и хич не ми се занимава да възстановявам програми. Смених три антивирусни, да не би да има вирус - нищо такова. Някакви предложения и идеи?

LG K8
Цитирай
Аксесоари
#2

@enravotta, вместо да си правиш експерименти с различни антивирусни приложения, просто ги махни, не ти трябват и пробвай работа на устройството без тях.

 
Цитирай
#3

На жена ми телефона се държеше по същия начин от вчера, днес му върнах фабрични настройки и се оправи.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#4

(2016-01-17, 22:03:38)goodybg2 написа:  На жена ми телефона се държеше по същия начин от вчера, днес му върнах фабрични настройки и се оправи.

С фабрични настройки съм убеден, че ще се оправи, но точно тях искам да избегна - ще пробвам без антивирусна, ако трябва и фейса ще деинсталирам!

LG K8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)