Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимка при набиране
#1

Здравейте,и аз се сдобих от дядо Коледа с Р8 Lite,как да накарам да се появява снимка на екрана в кръгчето при набиране или при звънене.
   Редактирал съм всички контакти наново,нови снимки на тези които искам съм сложил,синхронизирал съм ги с Google.Телефона съм го настроил да показва контакти от телефона.
И мелодия слагам на контакт но не иска да свири тя а свири стандартната нагласена. BuДо сега такова нещо не съм срещал.
Оправих се. Visslar Visslar Visslar Да кажа как го направих контактите си ги направих да се показват само от телефона.Синхронизирани с google акаунта.След което триете всички контакти от СИМ картата.После отново ги експортирате от тел в СИМ и готово всичко тръгва и снимка и мелодия.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз се мъча от няколко дни с тези снимки и го направих по същия начин. Само че, ми излиза един контакт и като натисна редактирай излиза, че го има и в gmail и в телефона и нищо не става. Пробвах и на двете места със снимка и еднаква мелодия и пак нищо.
Цитирай
#3

Номера, на който се слага снимка трябва да е запаметен в телефона.
Цитирай
#4

Не е задължително да е запаметен в телефона!
При мен на всички контакти, които са в гоогле-то трябваше да добавя +359 и почна да показва снимката.
Цитирай
#5

На майка ми lite-а всичките тел. съм ги сложил в гугъл и са единствено там, няма в сим и в телефона, снимките съм ги сложил в гугъл, не от телефона, и всичко си е ок след синхронизацията!
Цитирай
#6

А не може ли да се показват със снимките от фейсбук акаунтите...аз се мъчих от там да ги изкарам ама удрям на камък...уж са ми включени синхронизациите.единственно ми дява ръчно да задам снимка

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#7

[Изображение: 0efb6b8a644ecd48a946bea4451c159b.jpg]

Така си го направих аз. Единственото синхронизация с Google

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#8

Здравей! И как точно става за да излизат на цял екран ? Ако не е проблем да обясниш!

Xiaomi Redmi 5+
Цитирай
#9

(2016-08-05, 10:51:53)nobody_ написа:  Здравей! И как точно става за да излизат на цял екран ? Ако не е проблем да обясниш!

При андроид 6.0 е вградено,поне на P8 lite!
Цитирай
#10

Е , ама при мен не става?! Аз съм С P8 Lite oт MTEL и сложих Андроид 6 версия 550. EMUI 4  и нищо. Пак са си малките кръгли снимчици . Та ако можете да помогнете...

Xiaomi Redmi 5+
Цитирай
#11

когато набираш е малка когато получаваш обаждане е голяма

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#12

(2016-08-09, 19:58:42)nobody_ написа:  Е , ама при мен не става?! Аз съм С P8 Lite oт MTEL и сложих Андроид 6 версия 550. EMUI 4  и нищо. Пак са си малките кръгли снимчици . Та ако можете да помогнете...

Четох някъде,че номерата трябва да започват с международния код /+359.../.

The Truth is out there.
Цитирай
#13

От галерията задавате като снимка за контакт

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#14

Направете си на ново всички контакти с желаните снимки (с високо качество). Премахнете всички синхронизирани контакти (от Фейс, от Вайбър и пр.). Изтрийте контактите от СИМ картата.
Изберете видими само от телефона....

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#15

(2016-08-09, 22:18:17)freakjr написа:  когато набираш е малка когато получаваш обаждане е голяма

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Това е отговора, не си блъскайте излишно главата.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#16

(2016-08-10, 16:38:39)stefanvalja написа:  Направете си на ново всички контакти с желаните снимки (с високо качество). Премахнете всички синхронизирани контакти (от Фейс, от Вайбър и пр.). Изтрийте контактите от СИМ картата.
Изберете видими само от телефона....
Кажи им, защото не четът. Аз съм написъл още кое време как става тука във форума, но кой да чете!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай
#17

(2016-08-11, 17:59:00)fenomena6909 написа:  Кажи им, защото не четът. Аз съм написъл още кое време как става тука във форума, но кой да чете!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Пълни глупости! Аз съм със синхронизирани снимки директно от Вайбър и фейсбук и пак имам снимки на цял екран ...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#18

Благодаря! Получи се. Не знам как, но стана.

Xiaomi Redmi 5+
Цитирай
#19

Sim картата изтрихте ли?

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#20

Големи снимки излизат само ако сте прикачили снимка с висока резолюция към контакта. Тествано лично

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)