Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за стрийм
#1

Здравейте приятели,
Понеже наскоро един приятел ми беше показал как стриймва от телефона си на телевизора(не беше смарт)и аз от няколко дена се опитвам да се се сетя как се казва приложението.Ако някой от вас има някаква идея как се казва или просто приятелят ми ме е измамил по някъв начин,ще съм много благодарен.
Трябва ми за стрийм на филми от тела на телевизора. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Телевизора трябва да подържа DLNA.
2. Сваляш си някое приложение от маркета (примерно my dlna server)
3. Правиш му настройките
4. От телевизора намираш сървъра (в случая телефона) и гледаш

Това първи вариант.
Втори вариант - купуваш си един chromecast и си ти
Цитирай
#3

При мен тръгва с повечето dlna сървъри, но не мога да изкарам субтитри. Та търся dlna server за андроид който да подържа транскодинг. Линкче към пълната версия на BubbleUPnP предполагам ще свърши работа. Ако работи нямам против да го купя от маркета.
Цитирай
#4

Здрасти , не съм го пробвал. http://dox.bg/files/dw?a=9df216eb83

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#5

(2016-01-19, 07:58:17)vaso22 написа:  Втори вариант - купуваш си един chromecast и си ти

А как по-точно ще стане, да си пусна филм на телефона, примерно с MX Player или VLC и с Chromecast да го гледам а ТВ-то?
Цитирай
#6

инсталираш allcast или localcast и с тях. или пускаш филма с плеър и му даваш cast screen /стига да ти поддържа телефона таз опция/. иначе чрез компа можеш.... разгледай на Chrome добавките и чрез /примерно/ videostream го пращаш към тв-то.!
Цитирай
#7

Това приложение също става: https://play.google.com/store/apps/detai...ideo&hl=bg
Цитирай
#8

Аз ползвам вграденият плеър на G2 но само за филми с бг аудио Big Grin

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)