Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането!
#1

Здравейте,преди малко се случи следното: включих телефона да се зарежда,по едно време ми направи впечетление че не се зарежда и си седи на 24%. махнах мини юсб-то от телефона и като го пипнах пареше. Пробвах с друг кабел и на същия адаптор и на лаптопа но не се зарежда, рестартирах телефона и пак нищо! Някой има ли идея какво се е случило и дали е за сервиз телефона?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо може да се е разместило или повредило. Най-добре отиди в сервиз.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Така и направих, той си е в гаранция още. Изпратиха го за ремонт, пробвахме и с техни зарядни и пак не зарежда. Може да закриете темата.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#4

Значи, има развитие по моя проблем. След като го оставих в магазина на теленор, на следващия ден получих смс че е приет в сервиза. Същият следобед получих пак смс, че е от сервиза е пратен във външен сервиз на производителя. Какво ще рече това и смятате ли че проблема е сериозен, защото започвам да си мисля,че най вероятно ще ми подменят апарата?! Кажете мнение който е имал подобна ситуация!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#5

Първият смс е бил, че апарата е в сервиза на Теленор, вторият, че е в сервизна Булграм (в момента те се водят едиствения официален и оторизиран серзиз на марката). За подмяна на целия апарат ме съмнява. Ще го оппавят и по обратния ред до теб. За това е хубаво да се носи директно в Булграм, защото си спестявате известно време.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#6

Ами ще се надявам по скоро да го оправят. Ще чакам да излезе решението на сервиза.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#7

Така, изпращането във външен сервиз на производителя е както си мислех - извън България, сервиз на HTC. Едномесечния период изтече и вчера подадох заявка за подмяна на апарата с нов. Сега ми остава да чакам и да видим какви ще я свършат и колко още ще ме мотаят.....

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#8

Тия от Теленор са си пикали в калеврите..... Стигна се до замяна след като не ми го върнаха в срок. Въпреки че на сайта фигурира М9 и исках да го заменят с него, се оказа че го нямало на склад! Избора не ми беше много голям - ще го сменя със Samsung Galaxy S6 Edge Plus 32 GB. Не ми се щеше да взимам самсунг, дано си заслужава.
И друго ме интересува, сега след като не мога да използвам HTC Backup, има ли как да си възстановя конкатите от HTC-то?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#9

Ако са ти в Google, няма да има проблем.
Цитирай
#10

Не, в HTC backup както си е фабрично.....

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#11

То хубаво в HTC backup, но къде са запаметени - в паметта на телефона, в паметта на sim-картата или са в Google?
Ако влезеш тук - https://contacts.google.com/ - и са там, значи са в Google. В противен случай остават другите два варианта.
След като телефонът не е в теб, значи паметта му отпада. Остава sim-картата, то в този случай вече е ясно.
Цитирай
#12

Значиииииии ще си събирам на ново телефонни номера както изглежда.... няма ги никъде.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#13

Браво!
Другия път - всички контакти в Google! Ник'ви бекъпи-мекъпи. Big Grin

Разбира се, спасението е да ти го сменят с друго HTC.
Цитирай
#14

Да, затова исках пак да си взема HTC, но Теленор са идиоти.... на сайта им има само М9 (за същия клас телефон който съм закупил), в магазина го има изложения макет на М9 и ми викат - ами няма на склад никакви и не може да се поръча..... иначе го изложили..... и не ми остана голям избор.... нямат почти никакви телефони сносни на моя, та ща неща си избрах галаксито..... Поне ми кажи някакви отзиви, заслужава ли си, добър ли е телефона.... кажи нещо поне да знам че не съм се прекарал.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#15

Не му е тук мястото за Галаксито. Влез му в раздела и ще добиеш представа. Но най-добра такава ще добиеш само и единствено сам, след като го използваш известно време. Успех Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)