Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ROM паметта на таблет
#1

Здравейте ! Проблемът ми е, че преди известно време инсталирах една програма на таблета си, но не от google play и явно въпросната програма, която не си спомням каква беше навреди на ROM паметта на таблета ми. Преди да я инсталирам ROM паметта ми беше 4GB, но след инсталацията стана 1,11GB. Преди нямах такъв проблем, когато инсталирах програми от google play. Направих и reset на настройките, но и това не помогна. Моделът на таблета ми е Arko MD710A - http://www.multishop.gr/index.php?route=...uct_id=458. Характеристиките са му следните:

OS: Android 4.4.2

CPU: ARM Cortex-A8 1 GHz - 1.5 GHz

RAM: 1GB

ROM: 4GB

Firmware version: v2.0.9

Ще бъда благодарен, ако някой успее да ми помогне с някакво решение ! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Памета на таблета ти е 4гб.,но реално за потребителя би трябвало да е около 2гб.,останалата е заета от рома.Също така,коя е въпросната програма,когато влезеш в диспечера на приложенията има ли я инсталирана и след хард ресета?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

За съжаление програмата я деинсталирах преди доста време и въобще не се сещам каква беше точно тя. Като правих и няколко ресет-а, но без успех. А можеш ли да ми помогнеш със стъпките да пробвам да преинсталирам таблета, за да видя дали проблема ще бъде решен ?
Цитирай
#4

Само откудето си го купил , попитай за гаранция. Проблема е, че няма стоков ром за него. Или поне има, но таблета е известен сигурно и с други имена.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Виж ТУК. Това е Download центъра на сайта на производителя. В процес на разработка е, но можеш да им драснеш един имейл и да ги помолиш да ти пратят ром и съответните инструкции.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#6

Писах им, но още не са ми отговорили. А да попитам с ъпдейт на андроида дали проблемът ще се оправи и ако да бихте ли ми казали как точно става.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)