Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Платени приложения
#1

Здравейте, днес пробвах да си кача платено приложение по безплатния начин (с apk. файл и obb.) от този сайт и по тяхното обяснение  http://www.todoapk.net/monument-valley/ Изпълнявам стъпките, обаче понеже нямам sd карта (нали LG са решили че не ни трябва) тоз файл го слагам във вътрешна памет/Android/obb. Като се опитам да отворя приложението ми излиза този надпис от снимката
 
Някакво решение или трябва sdcard за да стане тая работа?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Аксесоари
#2

Кеша не е сложен както трябва нещо, или не рсботи.
Отиди в настройките и отиди на съхранение или там дето ти показва памета, трябва да има избор за записване на приложения или памет по подразбиране, говоря на изуст, и дай вътрешна памет. Ако имаш тази опция.

Ето снимка от таблета: [Изображение: 8584745z.png]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#3

Намерих описаното от теб местоположение, но там нямам никакви настройки и варианти за избор. Може би защото нямам sdcard и за това не мога да избера, понеже варианта е само вътрешна памет, незнам.
#4

нещо не си направил както трябва или е бъгната играта,защото аз нямам ппроблеми с липсата на сд карта,доста платени игри съм инсталирал по този начин и повечето са тръгвали,но проблема не е в телефона

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
#5

Прав си колега, или аз нещо съм сгомнил или нещо не е бил в ред файла, но пробвах с изтеглен от другаде и стана, стана и с още доста игри. Благодаря. Темата е за ключ.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)