Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Появиха се слухове за два Nexus телефона произведени от HTC
#1

 

[Изображение: htcs-nexus-tweet.png]


   
 

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Аксесоари
#2

Гугъл се излагат вече като продължават да бълват устройства, от които няма смисъл. Да направят нещо стойностно, както беше преди. Реално след Нексус 5 в телефоните им няма кой знае какви иновации. И с тези малки батерии...

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
#3

Пълни глупости говориш колега, да перат и да простират ли? Казвам го риторично, нямам нужда от отговор. Подобрение си имат точно в батерията, камерата, скенер и тн. Знам, че ти се иска повече, но и това не е малко.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#4

(2016-01-20, 19:32:20)Gamma написа:  Гугъл се излагат вече като продължават да бълват устройства, от които няма смисъл. Да направят нещо стойностно,  както беше преди. Реално след Нексус 5 в телефоните им няма кой знае какви иновации. И с тези малки батерии...

Малки батерии? 6Р е с 3450 мах.... колко па да е малка? 

5Х също за групата за която е таргетван е с батерия добър размер. Това трябваше да го отправиш към самсунг, лг, сони и т.н.


А нексус от htc.... перфектно. Хубав корпус, много добри говорители... само се надявам Google да има последната дума при камерата, щото тайванците идея си нямат как да направят читав шуутър.

Trust nobody who smiles before 10am...

#5

И аз съм за, да са HTC новите нексуси. Само с рамките да не се оливат много, да вземат пример от Alcatel idol 3, страшен звук, от слушалките също, а малки рамки.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#6

Не Idol 3, а предшественика Idol 2 . Wink
Много елегантен, минимални рамки (по-добри от на 3-ката), невероятен звук! Angel

HTC прави според мен едни от най-добрите и красиви телефони на пазара. Потребителите приемат негативно съотношението на дисплей/тяло (да, грозно е), сринаха се, но не оправиха тази си глупост.
Ще е страхотно да пуснат пак Нексус, но ако ще е като М7/8/9 отпред, няма смисъл да се напъват!
#7

Звука на idol 2 няма нищо общо с idol 3, който е много по-добър! За рамките съм съгласен.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#8

(2016-01-20, 20:25:44)MUFC написа:  Не Idol 3, а предшественика Idol 2 . Wink
Много елегантен, минимални рамки (по-добри от на 3-ката), невероятен звук! Angel

HTC прави според мен едни от най-добрите и красиви телефони на пазара. Потребителите приемат негативно съотношението на дисплей/тяло (да, грозно е), сринаха се, но не оправиха тази си глупост.
Ще е страхотно да пуснат пак Нексус, но ако ще е като М7/8/9 отпред, няма смисъл да се напъват!



Аз с удоволствие бих ползвал Нексус в корпуса на М8. За мен това беше много красив тлефон и с един чист андроид отгоре мисля, че ще е приказка.

Trust nobody who smiles before 10am...

#9

M8 google play edition?

И аз харесвам HTC one серията. Супер изработка. Обаче тази черна лента... заинатиха се ,  не я махнаха и отпред прилича на мишмаш. Хиляда различни линии и цвята. Имало части отдолу. .. по - тъпо оправдание не бях чувал. Интересно другите телефони как работят без части?

Ако ще правят nexus ,  дано да оправят предния панел най - накрая.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#10

Да. GE беше вариант. И дълго време си го ползвах, но да чакаш ъпдейтите от htc си е pain in the @ss. Отделно, че специално при М8 задната камера беше толкова зле, че без допълнителната обработка на htc sense в google play edition-а снимките изглеждаха.... лошо.

Trust nobody who smiles before 10am...

#11

(2016-01-20, 19:51:40)dgrozev1 написа:  Пълни глупости говориш колега, да перат и да простират ли? Казвам го риторично, нямам нужда от  отговор. Подобрение си имат точно в батерията, камерата, скенер  и тн. Знам, че ти се иска повече, но и това не е малко.

Айде да не говоря глупости! Кое може да ме накара да мина на 5X? "Огромната" 2700 mAh батерия или камерата без стабилизация? Big Grin  Струва ли си, заради единият пръстов скенер...?

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
#12

Да не говорим, че one (M) серията е някакъв кошмар при необходимост от сервиз. Разглобяват, ремонтират и току виж друго повредили. Не е до сервиза, ами до сглобката http://www.etradesupply.com/blog/how-to-...wn-htc-m9/
То се късат фолиа, та батерията завита в платки да и е топличко.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
#13

(2016-01-20, 23:10:45)Gamma написа:  Айде да не говоря глупости! Кое може да ме накара да мина на 5X? "Огромната" 2700 mAh батерия или камерата без стабилизация? Big Grin  Струва ли си, заради единият пръстов скенер...?
Ами огромна е спрямо 2300 mAh? Със стабилизацията на Nexus 5 по-добри снимки ли правиш от 5X еми не вярвам, четеш на хартия нещата.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#14

Мне. Имах го за седмица и го продадох. Просто не намерих смисъл от този ъпгрейт.
Верно, вървеше една идея по-мазно и мааалко по-бързо но дотам.

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
#15

Като говорим за батерии,моят е с 4000 и долу горе бива,а е 5 инча...тези лами 5.2,5.5 че и нагоре нз как ще ме изкарат цял ден.Само на колегата iphone 6+ наистина е оптимизиран да прави по 9-10 часа дисплей,за андроид все още тези батерийки са малки с някои изключения.
#16

Това ще бъде много добро съчетание перфектен дизайн с перфектно оптимизиран софтуер. Ако е вярно то един пет инчов ще дойде при мен. Kram
#17

[Изображение: htc_nexus_sketch.jpg]



Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#18

Да не стане само като с договора с Dr.Dre - ихо ахо 1 година и после.... Сигурно Google иска HTC да им произведе телефоните с iдизайн като HTC One A9... Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
#19

Ако Google го искат, HTCе ще го направят... :Smile
Наскоро Моторола  хвърлиха  "вината" за цялостната концепция на Nexus 6  на Google......Smile
#20

https://twitter.com/baadnwz/status/725395035022319616

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#21

Ще имаме и дизайнерска линия Nexus-и,така ли ?Smile

[Изображение: 8c74beab31e0b95f93f8a4139e8b8b64.jpg]

Не,че знам кой е този Jeff Koons,но явно,че ще има лимитирана серия....с подписа му или пък името му....или пък бог знае с какво !?!?!?Smile

Sent from my x600 using Tapatalk
#22

Кейсове, Тонка, кейсове ...

Pixel XL / Android 9 Pie
#23

Дано да е само кейсове....Smile
#24

Какво дано, те си се прадават в Стора: https://store.google.com/magazine/jeff_k...case?gl=US

Pixel XL / Android 9 Pie
#25

Нищо ли не се чува за новите Нексуси? Дано малкия да е ~ 5инча и тънки рамки.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)