Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да си прехвърля снимките и данните
#1

Имам проблем.. Прецака се USB-то на телефона и няма как да го заредя, та въпроса ми е има ли начин дс прехвърля нещата във сървър в интернет, което ще ми е най-удобния вариант или да ги прехвърля на друго устройство(htc). Ще съм много благодарен ако някой ми помогне, защото трябва да продам телефона, а искам да си запазя снимките и клиповете.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

SideSync или блутут.

Storstark
Цитирай
#3

С блутут е просто невъзможно, но ще проверя това, което ми каза

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
#4

Качи снимките и клиповете в google drive или dropbox.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Сложи му една карта с памет и прехвърли всичко на нея Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

Нямам карта трябва ми поне 8ГБ

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
#7

Google drive,dox,dropbox, а 15гб Onedrive

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

Те dropbox май ще са му малко май .

Storstark
Цитирай
#9

Или просто си свържи телефона безжично с компа,и си прехвърляй по WiFi-то,каквото искаш.Свали си на телефона от маркета програмата AirDroid и действай.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#10

Благодаря момчета ще пробвам утре дано стане.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
#11

А този на когото ще продаваш телефона знае ли че не се зарежда от USB? Smile
Цитирай
#12

Share it е също добро решение за прехвърляне на всичко на PC или на друг телефон

Samsung Galaxy S7Edge  Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)