Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RoidMi FM трансмитер
#1

Да започнем с това дсли изобщо някой го има? Аз го имам вече, но търся приложение с което да настроя честотата. Търся цял ден, но не намирам. Някой да знае нещо? Четох че има, дори някакъв обясняваше че го е настройл като си е помагал чрез гугъл преводач, но не дпоменава как се казва приложението
Цитирай
Аксесоари
#2

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=708290
Има и руски превод.
Цитирай
#3

Ехеее и такова нещо ли продават от Xiaomi Smile От къде го купи?
Цитирай
#4

Нищо не помага от тази тема. Линковете дават 404 грешка. Навсякъде пише че има проложение. от 2 дена търся няма нищо! Поръчах го от Алито
Цитирай
#5

Иска регистрация!


Ето ти две преведени версии:
http://dox.bg/files/dw?a=32d0a151c5
http://dox.bg/files/dw?a=83f2db7247
Цитирай
#6

Добре де, това не работи ли с общия MiHome?
Цитирай
#7

Явно не. Сега го пробвах с приложението дадено от milstan и всичко се нареди! Ако някой има интерес да поръчва. Работи повече от добре.
Цитирай
#8

Оплакват се в по-старите коли в куплунга на запалката малко хлопало и поради широката основа( плюсовия контакт) давало на късо. Иначе при по-новите няма проблем. Даже Xiaomi имат специален преходник-разклонител на две за старите "дупки".
Цитирай
#9

За информация ето го при китайците: цък
Ще ми е интересно да кажете как се държи.

Аз преди време пробвах същото, ама в комбинация : блутут ресивър и FM transmiter. фиаско ! Глухо и бръжди ...
Още седят трансмитера и ресивера ако някой се интересува.

Поправка. Поръчах го. Аз ще казвам как се държи скоро Smile
Цитирай
#10

Държи се добре. Сега като настройх честотата си е бомба. Радвам се, че го имам и благодаря на колегата за приложението!
Цитирай
#11

Аз също го поръчах и го чакам, но споделете с какви коли сте? Дайте снимки на гнездата на запалките? Като гледам това отпред колко е голямо, ми се вижда като да не е ок с моята запалка Smile
Цитирай
#12

Отдолу са описани в обяснението кои коли не стават. Моята си стана. Обаче все още не мога да намеря идеалната честота, при която няма никакви смущения. Някой ако ползва подобно устройство, ако може да сподели.
Цитирай
#13

И аз се сдобих днес с "нещото" Smile Прави впечатление качеството определено. Като го пипнешщ си личи, че е стабилно, не поредното китайско зарядно. На пръв поглед това няма да стане на мойта запалка, но сега ще тествам Smile
Цитирай
#14

И моето пристигна. Работи. Ама не искам да качвам приложението понеже не е от плей стор.
Относно проблема със запалката вижте снимката. Тя показва трансмитера в сравнение с „нормално“ зарядно.

При мен работи ако не го напъхам докрай.

Руснаците го решавали този проблем с предходници.

[Изображение: 5787c9a8475d6e8be3e3716892d6f02c.jpg]
Цитирай
#15

За разговори става ли?
Ясно, че няма микрофон, но някаква врътка с този набтелефона?
Цитирай
#16

Ами когато провеждаш разговор на телефона излиза опция Switch Audio която включва Headphone,Bluetooth, Speaker. Но когато натиснеш Bluetooth го връща на предишното избрано.
Цитирай
#17

Аз лично не успях да подкарам разговорите, а би било удобно. Освен това четох някъде, че имало RDS ....а не виждам такова нещо Smile
Цитирай
#18

RDS e?
Цитирай
#19

http://www.predavatel.com/bg/spravochnik/rds


В общи линии ти дава инфо коя песен се слуша в момента и изчиства сигнала, но е възможно където не хваща добре станцията да прекъсва изцяло за известно време вместо да се влоши качеството
Цитирай
#20

@daesoner, като си пуснеш радио Витоша (например) и ти изписва песента и името на радиостанцията на дисплея, те това е РДС (образно казано) Wink
Та четох аз някъде, че има такава опция и ти изписва песента и като ти звънят ти изписва на дисплея кой аджаба звъни.....ама нещо не го намирам това нещо, май няма? Smile
Иначе съм супер доволен от джаджата, определено качеството на сигнала няма нищо общо с китайските трансмитери, звукът е изключително чист!
Цитирай
#21

Ами май наистина го няма. На коя честота сте го нагласили? Ако сте от София
Цитирай
#22

Аз гледах листата със станции в София и първоначално беше на 95.5, сега е на 108.00....Листата е толкова гъста, че където и да го сложиш ще има смущения Smile
Цитирай
#23

Има. Аз като не съм вкарам урудката на 108 ми се чуват някакви други станции.
Цитирай
#24

Имал съм случай да ме подмине кола, аз да си слушам нормална станция и тя да е с трансмитер на същата, съответно да чуя музиката от нейния трансмитер Smile
Така че... няма спасение. Флашка, кабел - там е сигурната работа
Цитирай
#25

Аз го поръчах, че карам често един бус без антена, там ще е ОК Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)