Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с download mode
#1

Здравейте,купих си LG G3 и искам да му сложа Android 6.0,обаче когато се опитам да вляза в Download Mode ми изписва "Download Mode disabled by kill switch".Четох и разбрах,че това се получавало когато телефона е заключен към Mc'afee акаунт,аз обаче не съм въвеждал такъв и явно предния собственик не е излязъл от него.Има ли някакъв начин да се оправи?Благодаря предварително Smile

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да го ресетнеш от настройките? Ако е наистина от програма, не би трябвало да имаш проблем...
Едит: Май няма да стане. Гледам в XDA че се свързват със съпорта на McAfee за да стане работата. Можеш и да се свържеш със предишния собственик да го отключиш Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#3

Как точно трябва да стане това,ако не му е ясно да мога да му обясня,че да не се налага да му звъня сто пъти?

Свързах се с човека,даде ми акаунта,влязох премахнах устройството от акаунта,но пак не мога да вляза в download mode.Сега обаче не мога и да вляза в McAfee приложението,защото когато го стартирам ми показва бял екран..Някакви идеи?

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#4

Пробвай с LGUP вместо с flashtool2014.Има си тема за LGUP-a (ако не знаеш как се действа с нея).
Може да пробваш и с просто връщане на заводски настройки дали ще стане след това.

Honor 10
Цитирай
#5

Изчисти му кешове мешове, рестартирай телефона, ъпдейтни програмата.... Все такива хамалски експерименти Big Grin
П.п То не пречи да пробва, ма като му дава грешка в самия download mode... Всъщност, аз не разбрах - като го отключи, пак ли ти изписва нещо в Download mode-a?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#6

Да,все още не мога да вляза в Download mode.Пробвах какво ли не кешове,хард ресет,заводски и проблема си остава..

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#7

Не знам, но прочети важната тема за LGUP и ако искаш пробвай да флашнеш с нея. Тя автоматично вкарва телефона в download mode.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#8

Пробвах и пак не стана..Направо вече не знам какво да го правя.В акаунта към който беше активиран вече излиза,че устройството е премахнато апък все още е заключено??

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#9

Добре до колкото разбирам проблема е в приложението Mcafee ? Ако е в него проблема би трябвало да изчезне ако го премахнеш ? За целта трябва да руутнеш, да свалиш последната версия на титаниум бекъп (кракната) и да изтриеш приложението.След това ако проблема остава не знам .. освен да сложиш и рековъри и да изтриеш абсолютно всичко от телефона.

Honor 10
Цитирай
#10

Има ли начин за роот без влизане в download mode?Понеже макар че премахнах устройството от акаунта,все още ми пише "Download mode disabled by kill switch"

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#11

Ето какво намерих в xda , ако не си го прегледал вече. 
mcafee

Honor 10
Цитирай
#12

Вече трети ден им пиша на тия и никакъв отговор,все търси техници и все след 10 мин ме изхвърля.Супер недомислен телефон нямам думи..

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#13

Колкото до руута, можеш да пробваш с KingRoot. Някои казват че става, други не, трети че имаш руут до следващия рестарт...Не пречи да опиташ и да направиш това което @forever ти е предложил

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#14

Проблема е , че за да руутне телефона му трябва download mode... пробвай с kingroot или stumproot

Honor 10
Цитирай
#15

Такааа,успях да го root-на и вече мога да вляза в recovery,премахнах McAfee,но все още не мога да вляза в download.Някакви идеи как да процедирам от тук?

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#16

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3264963

Това прегледа ли го? Аз го погледнах на бързо и май не е просто да изтриеш някаква програма, а си е доста сериозно заключване, ако разбира се темата е за същия проблем.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#17

Но как така ще е заключен от McAfee при положение,че не е заключен към никакъв акаунт?Човекът даже ми даде акаунта за McAfee и преди да го премахна беше Unlocked?

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)