Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z5 Compact - мнения и препоръки
#1

Пишете и споделяйте тук всичко за телефона-снимки,програми,мнения и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой може ли да ми помогне относно показване броя на непрочетените съобщения?Искам да направя да показва на вайбър,месинджер и др.,но не искам да го правия с някой лънчер а с някой ром ако това е възможно.Моля да ми сподели някой който знае тайната.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#3

Здравейте,

Във всяко unboxing video в youtube за Z5 compact забелязвам, че има фабрични протектори в кутията. В моята кутия липсваха. Когато си взимах Z3 compact протекторите ги имаше вътре.

Каква може да е причината за липсата им?

Sony Xperia Z / Sony Xperia Z Tablet / Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia Z5 Compact
Цитирай
#4

И моя нямаше. Мисля че зависи от региона.

Sent from my E5823 using Tapatalk
Цитирай
#5

При мен имаше само зарядно+кабелчето и дребна листовка.

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#6

.jpg 20160530_194209_20160530195758859.jpg Размер: 148.32 KB  Сваляния: 58
Преди няколко дни закупих въпросния телефон от Теленор. Много компактна и красива машина, с приятен ярък дисплей, работи бързо а живота на батерията е около два дена. Имам няколко въпроса към собствениците
1. Зщо скенера за пръстови отпечатъци е толкова зле? Пробвам 10 пъти и не става, в повечето случаи изписва "не съвпада" и се налага да въвеждам парола. Опитах всичко, регистрирах няколко пъти палеца, но продължава да прави ядове?! Дали е от версията на Android 6.0, дали моята бройка е бъгъва или е общ проблем за модела? Как може да се оправи?
2.Отзад на поликарбонатната рамка се е появил или си беше така, не съм сигурен,  леко розов оттенък (на снимката) които е прекъснат в долната част. Телефона го нося само в калъфче тип пликче. Това ефект на дизайна ли е, фабричен проблем ли е или аз съм го предизвикал?
Цитирай
#7

Здравейте,
Обмислям да мина от Z3 на Z5C, като главната причина за смяната е размерът на телефона. Като характеристики гледам обаче, че Z3 е с по-добри параметри. Rolleyes От друга страна си мисля, че на по-малък телефон не му трябват същите характеристики, за да работи отлично. Споделете мнение доволни ли сте от Z5C и оправдана ли е смяната?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#8

(2016-05-30, 19:07:18)Lollipop написа:  Преди няколко дни закупих въпросния телефон от Теленор. Много компактна и красива машина, с приятен ярък дисплей, работи бързо а живота на батерията е около два дена. Имам няколко въпроса към собствениците
1. Зщо скенера за пръстови отпечатъци е толкова зле? Пробвам 10 пъти и не става, в повечето случаи изписва "не съвпада" и се налага да въвеждам парола. Опитах всичко, регистрирах няколко пъти палеца, но продължава да прави ядове?! Дали е от версията на Android 6.0, дали моята бройка е бъгъва или е общ проблем за модела? Как може да се оправи?
2.Отзад на поликарбонатната рамка се е появил или си беше така, не съм сигурен,  леко розов оттенък (на снимката) които е прекъснат в долната част. Телефона го нося само в калъфче тип пликче. Това ефект на дизайна ли е, фабричен проблем ли е или аз съм го предизвикал?
Това ми прилича на оцветяване от калъфчето, но моят е сив. По-добре да каже колега който има същият цвят. За сензора за пръстов отпечатък също провери дали калъфчето не пречи. Аз проблеми с него нямам. Много рядко (веднъж на 10 пъти най-много) се случва да не хване от първият път, но като допра за втори път отключва. Само ако са ми били за по-дълго мокри ръцете и ми са се набръчкали пръстите се налага да прибягвам до кода.

Sent from my E5823 using Tapatalk
Цитирай
#9

(2016-09-24, 15:08:49)soki написа:  Здравейте,
Обмислям да мина от Z3 на Z5C, като главната причина за смяната е размерът на телефона. Като характеристики гледам обаче, че Z3 е с по-добри параметри. Rolleyes От друга страна си мисля, че на по-малък телефон не му трябват същите характеристики, за да работи отлично. Споделете мнение доволни ли сте от Z5C и оправдана ли е смяната?

Здравей, от Z3 минах на Z5c и след около 4-5 месеца се пренасочих към Мото X Force. Имах проблеми с компакта, загряваше и батерията му недържеше. Като производителност неможеш да го мериш със Z3. Z3 определено е по-добрия!!! След ремонта в сервиз по гаранция започна да работи доста по-добре и сега е при жена ми. Но въпреки забързването му не е по-добър от Z3. Може аз да съм попаднал на кофти телефон, но това е моят опит..
Цитирай
#10

А от къде е купуван? И какъв ремонт са му правили?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#11

купуван е от БГ, ремонта беше смяна на диспюея със страничните кантове, поради прегряване започнаха да излизат жълти петна на дисплея и друго незнам какво са му правили.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)