Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон до 500 лв. До 5-5.2 инча екран.
#1

Здравейте, знам , че има такива теми, но мойте изисквания са малко по различни.
Търся си смартфон до 500лв кеш от Български магазин.
С китайски сайтове не ми се занимава , затова моля ви не ми ги препоръчвайте.
Нямам проблем с китайските телефони, но без Леново (не питайте , защо) , просто без Леново.

Телефона да НЕ надвишава 5-5.2 инча екран.
Сега имам около 5 месеца Zte Blade 6 - китайски такъв- хубав е, но не ме радва много много, и искам да го сменя с нещо по-добро.

Игри не играя, камерата не е важна.
Искам да работи леко, добра батерия, и хубав гпс.

Препоръчаха ми Мото г3?
Вие какво ще ми препоръчате?

Благодаря ви- номер 1 стеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Значи, пробвай Xiaomi Mi4 или LG G Flex 2. Флекса просто ще задоволи всички твои критерии.
Цитирай
#3

@XeLiX, MI4 за 500 лв кеш от български магазин? Шегуваш се. Предлагам Meizu M2.

 
Цитирай
#4

Xiaomi Mi 4i
Цитирай
#5

Благодаря на всички, ще се ориентирам към Шиаоми.



*Чакам още предложения, освен Шиаоми-то.


**И да 500лв, това имам, няма проблем да го поръчам от Български сайт, но и от чужбина.


***Lg Flex 2 няма какво да ми го предлагате, той е 5.5 инча, а аз над 5.2 не търся.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Ти ся ZTE Blade S6 ли ползваш(щот си писал само 6 а такъв не намерих)?Щото ако това ти е телефона за 500лв по-скоро нещо по-слабо ще вземеш.Това е супер як тел...аз бих карал с него още бая години.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

http://www.gsmarena.com/zte_blade_s6-6954.php

Да точно този, значи искаш да кажеш, че по-добро няма да намеря така ли?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

(2016-01-23, 11:41:47)Victormihov написа:  http://www.gsmarena.com/zte_blade_s6-6954.php

Да точно този, значи искаш да кажеш, че по-добро няма да намеря така ли?

Освен ако не намериш нещо втора употреба-да.Но наистина,супер телефон е,първо че е осемядрен с 2гб рам и графичния процесор му е от актуалната адрено 400 серия,после че и като всичко друго си изглежда читав телефон.
ПС:В първия пост беше писал че някой те е съветвал да го замениш с мото г3 който е към 2 пъти по-слаб.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#9

Втора употреба какво да търся?
И изобщо към кой телефон за да усетя разликата?

Mertyy, как е Нексус 5x?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Вземи Хайоми Ми4 и никога повечя няма да искаш друга марка.Личен опит.Уникален е.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#11

http://olx.bg/ad/moto-x-2nd-generation-b...5KNXQ.html

Звънни му, поразпитай и ако те устройва, купувай. Договори го за 400лв. г/д.
Цитирай
#12

Нексус 5x    как е?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#13

Sony Xperia Z3 Compact може да ти свърши работа. Smile В раздела му гледам, че хората правят над 5 часа SOT. В olx са по ~550лв.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#14

Наистина Mi4 ще ти свърши отлична работа.
Цитирай
#15

(2016-01-23, 14:13:18)Victormihov написа:  Нексус 5x    как е?

Нексус 5Х няма все още за 500 лв (дори и втора ръка). Иначе телефончето е супер. Добър дисплей,камера, процесор. Има скенер за отпечатъци както и USB type C в комбинация с чист андроид е супер телефон, но не влиза в бюджета. Може би наистина някое китайче, ще е добър вариант за посочения бюджет.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#16

Благодаря ви ще се ориентирам към Шиаоми ми4.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#17

(2016-01-23, 10:52:50)Victormihov написа:  Благодаря на всички, ще се ориентирам към Шиаоми.
**И да 500лв, това имам, няма проблем да го поръчам от Български сайт, но и от чужбина.
След като имаш възможност да си го поръчаш отвън, и аз съм за MI4 естествено.

 
Цитирай
#18

Нямам възможност от китайски сайт, но ще търся по магазините.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#19

(2016-01-23, 14:13:18)Victormihov написа:  Нексус 5x    как е?

Много е скъп и едновременно не е нищо особено+че го има само в 16 и 32гб БЕЗ слот за карта памет.Аз лично не бих го препоръчал.

(2016-01-23, 14:20:26)Dakata87 написа:  Sony Xperia Z3 Compact може да ти свърши работа. Smile В раздела му гледам, че хората правят над 5 часа SOT. В olx са по ~550лв.

+1 за Z3 Compact,найстина много добър мини флагман и си е пак малко по-мощен от зте блеид с6-а.
ПС:Аман с тия умрели хиаомита кво само им се лепите...МИУИ интерфеиса гълта супер много рам и за това тяхните телефони с 2гб рам имат само към 500мб свободни...ми4 не знам от къде ще го намериш за 500лв и най-много да ти пробутат версията с 16гб вградена памет(няма слот за карта памет) и после почват ядовете...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#20

Mertyy не знам имал ли си Шайоми, но май не си.3 гъби рам на Mi4 нямат нищо общо от трите губи на Нота ми.Не гледайте параметри а гледайте как те работят.Имал съм и Айфони 4ц и 5 и единственото нещо, което им е най-големият плюс е ,че почти никога няма да се усети лаг.Mi4 е ефиственият Андроид телефон, който никога не ми е лагнал, а съм имал бая реномирани андроиди.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#21

(2016-01-24, 11:48:19)vladislavpasha написа:  Mertyy не знам имал ли си Шайоми, но май не си.3 гъби рам на Mi4 нямат нищо общо от трите губи на Нота ми.Не гледайте параметри а гледайте как те работят.Имал съм и Айфони 4ц и 5 и единственото нещо, което им е най-големият плюс е ,че почти никога няма да се усети лаг.Mi4 е ефиственият Андроид телефон, който никога не ми е лагнал, а съм имал бая реномирани андроиди.

Не знам кви телефони си ползвал но аз почти винаги съм имал или стари флагмани или нови бюджетни модели и в двата случая не са ми лагвали.Единствено първото ми устроиство с андроид,един престижио таблет дето през 2012 беше 170лв понякога замръзваше.Иначе лагове нямаше,просто рядко замръзваше и от малкото рам някои по-тежки игри крашваха.А айфон 4с на иос 9 така лагииииииии...има го едно момиче от нашия клас само феисбук ползва и всеки ден и се иска да го изтряска в земята Lol
И как така рама няма нищо с рама на Нота?Галакси ноте сериите супер си бачкат...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#22

4s с iOS 9 може и да лагва но ела виж моя - с iOS 8 работи без лаг. И това е телефон от 2011 година. Лично аз досега не съм видял андроид телефон да еаботи толкова добре
Цитирай
#23

Честно казано много ме учудват ироничните подписи на някои колеги в профила си. Предендират явно за оригиналност, но определено това не е така. Преди 10-12 години, когато при избор на телефон винаги и постоянно се предлагаха 2-3 марки, то тогава това се смяташе за съвсем нормално. А сега вече когато със същото постоянство се предлагат други такива - приема се нож и това става повод за иронични и "мъдри" манифести в подписите им. Би трябвало да загърбят вече тази закостенялост и да преглътнат факта, че техните "идоли" отдавна вече не се там, където бяха преди 4-5 години, да бъдат по-отворени и към други брендове за избор, които в повечето случаи са и с по-добри цени и характеристики от някои марки, налагани на потребители от десетилетия поради ред причини, затова по-често и ще предлагат. Приемете го този факт, иначе просто се създава впечетление, че колкото повече се предлага този или онзи бренд и който вие толково яростно го отричате в постовете и подписите си, толкова повече някой  все  едно ви се бърка в....... е, сами знаете къде.Smile

 
Цитирай
#24

Оставете го детето,той просто чул така от другите деца,а те от майките си които не са видели по рекламите mi и meizu та от там се губи всичко
Цитирай
#25

(2016-01-24, 12:53:28)petarivanov написа:  4s с iOS 9 може и да лагва но ела виж моя - с iOS 8 работи без лаг. И това е телефон от 2011 година. Лично аз досега не съм видял андроид телефон да еаботи толкова добре

То и HTC HD2 от 2009 си бачка прилично с 6.0.1 ромовете...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)