Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за телефон CUBOT
#1

Здравейте поръчах си китайски телефон но дойде напълно не работещ  за това сега инвестирам в нов.Какво мислите за този телефон от към характеристики(едва ли някой има същият) пуснаха го за продажба преди 3 дена.И ако имате някакво наблюдение към марката Cubot ще се радвам да споделите.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_2...html?wid=4
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че ще се минеш за 2 път - кой знае това в кое китайско мазе е правено... Ако ще е китайско, наблегни на реномирани марки, като Xioami, Meizu и Lenovo.
За нисък бюджет ти препоръчвам Xiaomi Redmi 3 и Meizu M2. Вторият е по-евтин, но е пластмаса, първият е метал. Който и да избреш, няма да съжаляваш.
Цитирай
#3

Не рискувай с тия китайски боклуци...от китайските само на Леново бих се доверил.
ЕДИТ:Забравих да добавя и Huawei,не са им зле телефоните.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#4

И Redmi 2 може да погледнеш , Както и Redmi Note 2 , ако си търсиш по-голям дисплей ...този го отсвирвай ,марката Cubot не е лоша , но ползват доста стар хардуер и на 3 тия месец ще стане страшно Smile
Цитирай
#5

По-скоро пропусни всичко китайско не се занимавай , ориентирай се към японското , корейското ,американско
Цитирай
#6

Тези които казват, че китайското не струвало, са малоумни. Работи ли ли сте с телефона от сорта на Huawei & Lenovo през живота си, че да го твърдите? Говоря за новите модели.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#7

Остави го Camaro, той така си говори по принцип, правил е някои абсурдни предложения преди just ignore him...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#8

Жалкото е, че има хора които се влияят от мнението на такива като @Camaro.

OT: Бих ти предложил, да се откажеш от тази марка Cubot, след време може и да се развие, но и аз съм чувал, че използват по-стар хардуер. Ако искаш препоръки, кажи.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#9

Винаги съм купувал китайски телефони.Като останах и много доволен от THL .Таблети също съм взимал и не са лоши.Ще поръчам този КУБОТ все пак излезе онзи ден.Какво точно разбирате под стар хардуер ? .Аз исках мнение предимно за параметрите му как ви се струват.Аз го взех точно за 82 лева понеже имах намаление... Smile ... Искам да кажа ,че на VKWORLD 1,3 с 1гб РАМ тръгна най-новата игра "Асфалт"

П.С. И така ако може мнение какво точно мислите за характеристиките точно на този кубот ?
Цитирай
#10

(2016-01-24, 21:28:35)niki_26 написа:  Винаги съм купувал китайски телефони.Като останах и много доволен от THL .Таблети също съм взимал и не са лоши.Ще поръчам този КУБОТ все пак излезе онзи ден.Какво точно разбирате под стар хардуер ? .Аз исках мнение предимно за параметрите му как ви се струват.Аз го взех точно за 82 лева понеже имах намаление... Smile ... Искам да кажа ,че на VKWORLD 1,3 с 1гб РАМ тръгна най-новата игра "Асфалт"

П.С. И така ако може мнение какво точно мислите за характеристиките точно на този кубот ?

2гб рам+16гб памет+някав четириядрен медиатек чипсет си е перфектно за тая цена.
пс:Асфалт 8цата тръгва и на аифон 3гс дет е от 2009...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#11

И какво от това какво мислим като си поръчал.може би очакваше някой да каже ввааууувв.за тези пари си е далавера.
Цитирай
#12

(2016-01-24, 21:38:57)MeRtYy написа:  2гб рам+16гб памет+някав четириядрен медиатек чипсет си е перфектно за тая цена.
пс:Асфалт 8цата тръгва и на аифон 3гс дет е от 2009...
Всъщност ме интересува мнение точно за тази марка и предимно за параметрите.Айде да не се правим на разбирачи все пак. Тези параметри и телефон с марка КУБОТ е кофти ? ,но тези параметри 1:1 само с друга марка напрем Самсунг ще ми казвате ,о да невероятен телефон. Та да се върнем на темата сега за параметрите моля Smile
Цитирай
#13

Имах вземане даване с марката с няколко модела ...на 2 рия месец почват проблемите , но дано този да е по-добре .Проблемите на моделите които аз ползвах е че бяха със стари процесори и липсваше обновление на софтуера ...Оттам забивания и проблеми ... Затова както казах по-горе за по-тънка цена хиаоми редми 2 , Редми ноут 2 ...и Мейзу М2 ...Иначе дано попаднеш на читав модел , смятам че ще се развиват тепърва като марка и има шанс да изкарат приличен телефон
Цитирай
#14

Видях ,че камерата която използва този модел телефон(задна камера) е Samsung . Може пък и да са подобрили телефоните си от към хардуер.
Цитирай
#15

Да, само дето Самсунг във високия си клас ползват камери на Сони. Смятай!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#16

Е то има и китайски телефони с камера на Сони.Аз съм имал и таблет с части HP Big Grin . Въпроса е ,че за този модел телефон (нисък клас,нисък бюджет) ,камера Самсунг ми звучи добре.
Цитирай
#17

Колега, не се занимавай с глупости!
Има китайци, които си заслужават.
Този не е от тях.
Никой не те спира да си го купиш, но сме длъжни да се опитаме да те разубедим.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#18

Аз пък не мога да разбера защо толкова ни пробутва тази марка,хубаво съгласихме че за теб е мега якия апарат и ще ти върши чудесна работа поне месец два,но защо толкова се пънеш.
Цитирай
#19

Оказа се че телефона го нямат в наличност.Чак след 2 седмици и като разбрах това отказах поръчката.Та с връзка този въпрос може ли да ми препоръчате телефон до 80 долара.Точките са ми в геарбест ,така че от там ще трябва да го поръчам.Ще се радвам да чуя какво предлагате Smile
Цитирай
#20

За тази цена изборът няма да е много голям - разгледай doogee X5 pro ...Ако вдигнеш малко бюджета си вземи едно мейзу м2 и няма да имаш никакви грижи Smile)
Цитирай
#21

Всички искат с трици маймуни, ама не става.

Хем добър, хем силен, хем голям екран, хем марката нямала значение всичко това за 80$, препоръчайте...тук колегите са професионалисти, но не фокусници.
Като имаш само 80$ ще се ориентираш към нещо с малък екран, по-стар модел, дори 2-ра ръка.

Ще си купиш най-голямата пръчка и после ще ревеш що това сме ти предложили.

Човек няма ли пари - не купува, иначе само е загуба на пари.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_274756.html

Това е най-близкото познато до твойте пари, поне ще ти върши работа, и има що годе информация за него по форумите.

Успех.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#22

(2016-01-30, 11:21:45)Victormihov написа:  Всички искат с трици маймуни, ама не става.

Хем добър, хем силен, хем голям екран, хем марката нямала значение всичко това за 80$, препоръчайте...тук колегите са професионалисти, но не фокусници.
Като имаш само 80$ ще се ориентираш към нещо с малък екран, по-стар модел, дори 2-ра ръка.

Ще си купиш най-голямата пръчка и после ще ревеш що това сме ти предложили.

Човек няма ли пари - не купува, иначе само е загуба на пари.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_274756.html

Това е най-близкото познато до твойте пари, поне ще ти върши работа, и има що годе информация за него по форумите.

Успех.

Нито съм търсил голям екран,нито определена мартка , кой знае колко добър.
1ГБ рам и 1,3 процесор са ми идеални. Все пак намери 1ГБ РАМ 1,5ГХз процесор и 3100 батерия .Може да заключвате темата.
Цитирай
#23

Не цитирай последно мнение.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#24

Аз реших да пробвам с китайски телефони!! Сега имам 2 един UMI ROME Купих го на преордер за 90 euro е няма такава машина 14 годишния ми син какво ли не играе на него всичко върви огромен добър дисплей само батерията..... Но то си пише колко така, че не е изненада! За мен поръчах по-скромни дан ни CUBOT S600 аз не играя,но GPS работи супер,камерата работи добре, а изпълнението е детайлно и като за пее ми им модел! Виждал съм им други китайски телефони като цяло моето мнение е е да гледаш руски ревюта в ютуб там са доста обективни и с доста богат опит този ми е любм:
http://andro-news.com
Цитирай
#25

Като купувате тези китайски никомо неизвестни марки поинтересували ли сте се за нивата на излъчване-SAR?Купувате нещо което незнаете дали има сертификати и дали излъчва в нормите.Марки като CUBOT,THL,ZOPPO (имитацията на ОРРО)ит.н.не са марки.Това са имитации на известни европейски и китайски марки.Пълно е клипове в интернет за тези ментета.Всеки модел е с дизайн на някоя известна марка.А вътре как са сглобявани нямам думи.И на тези които ще защитат т.н. "марки" искам да кажа че съм разглабял ZOPPO,DOOGIE или нещо такова беше и др.сглобката е правена като в час по трудово.Затова са и толкова евтини.Не се правят никакви тестове,измервания и т.н. които всяка уважаваща себе си марка прави преди да пусне един модел в продажба.Играете си с здравето.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)