Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем при настройки за отключване
#1

Здравейте, имам проблем в настройките за отключване. Барнал съм някоя опция и сега нз как да я променя. Спасявайте положението моля
https://app.box.com/s/3msem6ldlziecbcrl09j
Цитирай
Аксесоари
#2

Премахни VPN network и трябва да се оправи. При теб не знам точно къде е настройката, при мен е в Настройки ->> Още ->> VPN, задържаш в-ху мрежата която си създал и я триеш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Не ми излиза нито една VPN мрежа в менюто
Цитирай
#4

Тогaвa влез в нaстройки ->> зaщитa ->> aдминистрaтори нa телефонa и виж дa нямa нещо тaм. Може дa си aктивирaл някaквa услугa зa проследявaне нa открaднaт телефон.
Aко и от товa не е, опитaй се дa си спомниш кaкво те е нaкaрaло дa промениш отключвaнето.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Пак същия успех, възможно ли е да е от наскоро инсталиран сертификат, и ако да как да го открия и да го премахна
Цитирай
#6

Премахни всички сертификати.
Настройка>>Общи>>Защита>>Изчистване на удостоверения.
След това се отключва възможността да си избираш заключване
Цитирай
#7

Така няма ли да изтрия и андроидските сертификати?
Цитирай
#8

За какво са ти?
Цитирай
#9

По принцип не ми трябват но да питам все пак Big Grin
Цитирай
#10

Взех, че пробвах Knock Code и сега по нокакъв начин не мога да избера отключването с плъзгане Bu
Изчистих сертификати, махнах администратори на у-во, нямам и VPN мрежи, но пак не мога да избера плъзгането. Не ми се връщат заводсни настройки, иначе знам, че така ще се оправи. Ако някой има друго предложение, ще се радвам да го чуя.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

Приложението Настройки поне при мен така се казва му изчисти кеша и данните и рестартирай телефона. Би трябвало да ти се скрият и Опции за разработчици после Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

Не стана, даже и опции за разработчици не се скри. Всъщност беше активен само бутона за кеш, този за данни не беше активен.

И на двете изчистих кеша, но данните не мога.
[Изображение: Screenshot_2016-01-07-21-22-43gFGQo2L_thumb.png]

Дори върнах backup от LG Backup на настройките на заключване и пак без ефект.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Оправих се мам...у.
Реших да видя какво ще стане ако въведа няколко пъти грешен Knock Code. Нарочно тапвах не там където трябва и след 3-4 грешни опита ми поиска ПИН кода, който бях задал за резервен вариант. Въведах ПИН кода и сега отключването става само с плъзгане, като менюто в настройки за отключване пак е неактивно, но отметката е на него. [Изображение: Screenshot_2016-01-09-11-29-146SJUBM6_thumb.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#14

Определено Knock Code функцията е едно от малкото неща които не са направени както трябва в Marshmallow, освен проблема за който vargala81 каза, друго неприятно нещо е, че трябва да се въвеждат минимум 3 точки и поне 6 докосвания, при Лолипопа не беше така и това новото определено много дразни.


Цитирай
#15

Определено нещо не  е както трябва,имах същия проблем.Колкото и да не ми се искаше върнах заводски настройки ,всичко се оправи но сега забелязах че заключването с плъзгане работи но не е активно отново.Дотук бях с пробите.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#16

Като вляза в менюто за защита, първите две - Няма и Плъзгане са неактивни и под тях пише "Деактивиран от администратор, политика на криптиране или памет на удостоверения. Някой имал ли е същия проблем и как да си върна поне плъзгането активно? Sad

Samsung Galaxy SII Plus Stock 4.2.2 => LG G3 32 GB Gold 6.0 Marshmallow 
Alcatel Pixi 4 7" 6.0 Marshmallow 
Лада път не знае, тя просто върви напред. (;
Цитирай
#17

Виж тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=67823

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#18

Благодаря! И при мен стана само с грешния код. Smile Явно е проблем на системата, не в моя телефон.

Samsung Galaxy SII Plus Stock 4.2.2 => LG G3 32 GB Gold 6.0 Marshmallow 
Alcatel Pixi 4 7" 6.0 Marshmallow 
Лада път не знае, тя просто върви напред. (;
Цитирай
#19

Дразнеше ме това, че не мога да си избирам опциите и дадох хард ресет всичко се оправи,но иначе това с грешно въвеждане на кода също работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)