Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 5X vs. Honor 7 vs Moto G3 16gb
#1

Време е да ъпдейтна желязната моторола с нещо по-съвременно. Вече трета година съм със сток андроид и хем ми харесва и съм му свикнал, но ми се иска да пробвам друго. От друга страна Нексуса го хвалят доста (като всеки нексус), а от трета мога да мина доста по-евтино и да си взема актуалната моторола с 2 гб рам и да знам, че макар и да няма много нововъведения и екстри, ще имам бърз и безпроблемен телефон.
Плюса за Хонора за сега е, че мога да си сложа картата с интернет в него, понеже основния ми номер е с малко интернет (служебна карта с номер, който ми е от 10 години и няма как да го променя това) и да си ползвам многото гб. А, има инфраред, една идея по-добра батерия (на практика надали ще има разлика) и 3 гб рам, в сравнение с Нексуса.
Други предложения или мнения върху тези трите?

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм за нексуса разбира се. А мото г3 няма ли с две карти?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#3

(2016-01-27, 13:00:43)bobyn написа:  Аз съм за нексуса разбира се. А мото г3 няма ли с две карти?


Все още не, иначе го има като модел в GSMArena, но никъде в Европа не го намирам да се продава.

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#4

Nexus 5X.Щом си го включил в списъка,значи не държиш чак толкова на 2-те сим карти.Отнасяй го.Страхотна машинка е.Мани ги тия Хонори-Донори.
П.С-В Амазон има двусимов Мото Г 2015,който е със 2 гб рам.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

От къде ще се купува и до колко пари да е? Защото в olx има чисто нови Нексуси по 650лв., например..

Иначе, на първо четене, аз бих взел 32GB версия на Nexus 5X или IPhone 6.. Нещо такова. Да кажем Нексуса все пак .. Че Айфона вече е "стар", хах..

Edit: Moto X Play също става.
Цитирай
#6

Nexus 5X - 650, дори и във форума се продава на толкова

Honor 7 - познат ще ми даде неразопакован амазонски за 570

Мото - ще си го поръчам от Амазон, както и старото, понеже тук 16гб няма..

Колегата по-горе - в Амазон не намерих двусимово Мото, иначе щеше да е поръчано...
Много искам Айфон, но с тоя бюджет макс почти нов 5S да намеря, но си е доста стар вече..
Проблемът е, че никой от изброените не ме грабва достатъчно.. Знам, че с Нексуса ще съм най-доволен откъм производителност - ползвал съм 4ка и 5ца за кратко; Хонора е глътка свеж въздух с някоя друга готина функция в повече, но дали има смисъл да сменям доказано работещия чист Андроид... Мотото си е Мото, дори старият си ми върши работа, перфектен си е, чак ме е яд че не бози, за да го сменя с кеф Big Grin

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#7

хонора има доста общо в интерфейса с айфон дето искаш.има доста глезории и за мен си заслужава повече от нексуса.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#8

За 700лв. ще намериш IPhone 6, 16Gb .. Обаче аз като бивш собственик на Айфон мисля, че Андроида (особено Нексус) е много по-удобен във всяко едно отношение. Нямаш представа колко по-удобно е да си качиш 2 трака за 1 минута с USB кабела, а не да се занимаваш 10 минути с iTunes и накрая нищо да не стане. Или колко по-удобно е телефонът ти да може да кара с един заряд цял ден.. а не 5 часа.

Ако можеш намери Nexus 5X 32gb на цена, която те устройва. Ако пък 16gb не са ти малко, взимай един за 650лв. и готово.
Цитирай
#9

Имам представа какво е Андроид, ползвам 6 години Smile
А специално тоя нексус не е толкова удобен, щото е с USB-C. А и мои близки, ползващи Нексус 4 и 5 през последните 2 години се оплакваха точно от батерията, т.е. трудно изкарва деня - също като Айфона.
Сега ми попадна и OnePlus X. Мнения за него?

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#10

Твърде скъп за това, което предлага. Единствено дизайн.

Choosing...
Цитирай
#11

Най добре се ориентирай към G4 да речем.
Цитирай
#12

От изброените съм за Honor 7. Също така погледни Meizu MX5, Meizu Metal и Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#13

Нексуса, естествено.
Цитирай
#14

След умуване и 99% шанс за Хонор, ми се наложи да ползвам 5-инчов телефон малко и за 2-3 дни разцъкване прецених, че ми е много неудобен за носене и разговори. Хуавея е 5,2 инча, Нексуса също. Вероятно ще взема Айфон 5ес/6 и някакъв таблет за работа on the go, не ме кефи взирането в телефон, без значение размера.. Благодаря за мненията, и Нексуса, и Хонора са страхотни апарати, но за мен са неудобни...

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)