Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със 4G ?!!
#1

Здравейте изкам да попитам как да пусна 4Г на теленор съм телефона подържа 4Г андройд 4.4.2 моля за помощ  Cool Big Grin

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Аксесоари
#2

Можеш от *#*#4636#*#* но след рестарт отново ще е на 3G! Трябва да минеш на lollipop ако искаш да можеш от настройките да си пускаш 4G и дори след рестарт да си остава.
#3

Като пусна апдейт. Ми дава ерор? Ся пише че съм със най новата версия ? А съм на 4.4.2 Sad

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
#4

Да ти отговоря, преди да ти заключат темата, че всичко за което питаш, всъщност е многократно обсъждано. Виж важната тема за Лолипоп(5.0.1),там е описано как точно да преминеш на по-горната версия. Няма да получиш ъпдейта по обикновенния начин, чрез OTA, или безжично. Ще се наложи ти да си го направиш, чрез програмата на LG, разчети се, лесно е,просто инсталираш програмата, закачаш телефона към компа, чрез USB-кабел пускаш проверка на програмата за нова налична версия и инсталираш. Това е общо взето най-лесния начин.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
#5

Дава ми ерор замалко да си брикна тела по този начин спира на половината и край Sad

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
#6

По кой начин? Адски неясно се изразяваш, и няма как да ти се помогне. Ако пробваш с офоциалната програма на LG да надграждаш и ти дава грешка, може да е от кабела, от Windows, от USB порта, от липса на предварително инсталирани драйвери за USB. А можеш и просто да флашнеш официален Лалипоп и т.н

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
#7

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79551

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)