Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лаптоп за игри до 700 лв.
#1

Препоръчайте ми лаптоп с който мога да играя Кънтър Страйк онлайн без да насича?
8gb ram И всЯкакви марки. ЧиСто нов може и без гаранция.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
Аксесоари
#2

1-во за кой CS става въпрос.
2-ро няма такова нещо като лаптоп за игри до 700 лева.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#3

Аз на твое място бих си сглобил някоя готина конфигурация за тези пари. Не ми се струва удобно да играеш игри на лаптоп. Иначе по темата: май няма такова животно.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#4

Е ти за тия пари май няма нещо стабилно, дето да можеш да сглобиш(говорим за ново). а и ако му трябва мобилност няма друг вариант, освен лаптоп...
Иначе по темата - за тия пари нищо читаво няма, поне от това, което гледахме преди няколко месеца за приятел. Евентуално да се разровиш по ОЛХ за някой малко ползван или неразопакован...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#5

Най-вероятно става за CS:GO .. за тези пари повече от 100 FPS на Low настройки няма да изкараш, а както добре знаеш за FPS игра, това е твърде малко.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#6

Ако напънеш малко до 840лв. има промоция в Метро на един Асус:
-15.6"
-i5 процесор
-nvidia 840- 2gb
-8gb ram
-1tb hard

Имам такъв, самоче с 6гб рам и смея да твърдя, че си върви добре.
На него изиграх Крайсис 3.

LG G4
Цитирай
#7

@vladislavpasha, уточни коя CS ще играеш, всичките версии на CS са онлайн. Big Grin
@prankmaster, я дай да го видим тоя лаптоп. Т'ва, че си написал, че е с Intel i5 нищо не означава, на каква честота работи процесора?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#8

(2016-01-28, 07:27:34)prankmaster написа:  Ако напънеш малко до 840лв. има промоция в Метро на един Асус:
-15.6"
-i5 процесор
-nvidia 840- 2gb
-8gb ram
-1tb hard

Имам такъв, самоче с 6гб рам и смея да твърдя, че си върви добре.
На него изиграх Крайсис 3.

Изигра ? Моята представа за игра е всичко възможно на макс и 80+ кадъра минимум. Предпочитам 100-150 ... Та по моите критерии си се измъчил с кризата ... 
Та лаптоп под няколко хиляди и игри в едно изречение някак си ми е смешно като го чуя (освен ако не става въпрос за пасианси), да не говорим, че лаптоп не може да се мери с десктоп по производителност ...
Колега ще е мъка с лаптоп за тези пари и дори и да не насича ще е доволно грозна картината ... Ако искате му казвайте и игра, но си е мъка ... не я подценявайте. Губите насладата от играта. Успех с търсенето ... но за мен най доброто решение е увеличаване на бюджета ...
Цитирай
#9

Изиграх без грам мъки и лагове на медиум.
А за този бюджет и таргет ЦС, при това нов лаптоп офертите не са никак много.
За тази цена се съмнявам да има нещо по- добро.

LG G4
Цитирай
#10

На лаптоп за 650 лева, CS GO върви на 20FPS. Иначе ако искате играйте игрите с 1000 FPS, ама като сте на монитор с честота на обновяване 60Hz.....

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#11

А от къде знаем че не сме на монитор с 144Hz и подобаващи инчове? То не е само до кадри колега ... цялостното изживяване е различно с подобаващия звук, голям монитор, удобна периферия и всичко на макс ... това на лаптоп малко трудно се получава ...
Цитирай
#12

Аз за лаптоп говорех. Почти не съм виждал екран на лаптоп, който е над 60Hz, освен май лаптопите с 3D екрани, но те тези май са огромна рядкост. Иначе и аз имах предвид това, кадрите не са единственото нещо. За мен над 60FPS е като 4K екран на телефон, има разлика, ама колко се вижда.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#13

Дори и 60хц да са колега, но с поне FHD резолюция и минимум 22-24 инча нещата са други ... За 27+ да не говорим ... лаптоп това не го може ...
Цитирай
#14

Така момчета, работата е там, че преди години бях много зарибен по 1.6 оптилан мрежите.Мрая версийте с магии и подобни.Искам лаптоп понеже мога да го взимам с мен и безжичен интернет.Точно заради това не ми се занимава с конфигурации, а просто да се наслаждавам на класически ЦС, дори и звук не ползвам, такаче е още по лесно.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#15

Хах ми статата ми барака с 512 рам 128 мб видео и 1 ядро на 2.00 върти цс 1.6 на макс графики 32 bit

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

1.6 и на Р3 1гхц и 128 рам се подкарва на макс под 98 ... GO обаче си иска 2 гъбки рам и по сериозно проФесорче ... Като графика същата боза така, че и с читаво вградено видео можеш я опъна на макс. Физиката в играта е на такова високо ниво, че чак липсва ... Поради това тази игра е по скоро изключение и се подкарва и на "офис" машинка ... ако ще е само за нея отскачай до метро и граби споменатия от колегата по горе асус. Ако ще разцъкваш и други игри потърси нещо по кораво ...
Цитирай
#17

Ти сериозно ли ??? CS GO на вградено видео ахахаха...... и колко фпс ще изкараш ???? 30-35 ?? То ако е само за подкарването да , но ако искаш да играеш няма шанс на вградено видео.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#18

За проба го бях слагал на моята машина като я сглобих и ако не ми изневерява паметта 60 стабилни държеше на вграденото видео ... всичко на макс ... Ако държиш да съм по точен мога да я дръпна и да заснема едно видео ... Даже мога да махна клока за да съм по обективен ...

Edit: Ето това е машинката с леки промени от тогава ... http://valid.x86.fr/4g8vrx
Цитирай
#19

Ти за 700 лв. читав комп, който повече от 110-120 фпс(което е г/д добре) на CS GO не може да вдигне, какво остава за лаптоп.... Между другото на някой APU-та CS-а въври на Low с по 120 че и до 150.
Цитирай
#20

Момчета да разбирал ли, че за 1.6 ще свърши работа и лаптоп гд на такива пари, че много не разбирам.Идеята ми е да няма насичане загреване и подобни мизерии.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#21

За 1.6 ще е пушка.
Цитирай
#22

За 1.6, че и по-добри игри това е идеално -> http://ardes.bg/laptop/HP+250+G4+Intel+Core+i3-70627.
Макар, че не съм фен на HP по неволя на съдбата през ръцете на майка ми и баща ми за 4-5 години минаха 4 HP-та като единия му замина дъното. В тоя ценови клас стават. Аз лично пердаша на друга марка. Като гледам коментарите за 1.6 сигурно ще ти трябва ракетен инжинер, който да ти намери перфектната зависимост между хардуер, ъгъл на поставяне на монитора, ниво на осветление и подходящ масажор за дупе.


Цитирай
#23

НР 250 и 350 не бих си взел освен ако не ми се ходи до сервиз още през първия месец ... от 4 на 3 им се скапват хардовете първите 2-3 седмици (поне с първите бройки които излязоха на пазара беше така, скоро не съм ги следил) ... след гаранционна подмяна са пушка ... Споменавам го да се има едно наум ...
Както писах по горе "ако ще е само за нея (1.6) отскачай до метро и граби споменатия от колегата по горе асус. Ако ще разцъкваш и други игри потърси нещо по кораво ..."

Предлагам ти също да хвърлиш един поглед и тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=41027
Обсъждани са вече много от въпросите които задаваш или си на път да зададеш ...

Колкото до коментара на noxpire ... ракетен инженер ... че за какво ти е ? Ергоном + компютърен/ни спецове си трябват ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)